Стартиране на бизнес с дрехи

Hoost

New Member
Здравейте,

Искам да стартирам бизнес с продажба на дрехи, първо онлайн и евентуално след достигане на определен капитал и контакти, да го преместя и във фактически такъв.

В момента изключително трудно намирам дрехи за зареждане, които да си заслужават да ги купиш и препродадеш в нормални граници (да са нови, с етикети, да са от що годе по-комерсиализирани марки и т.н) и съответно работя с много малък набор от по 10 артикула които заменям веднага щом някой се продаде.

Засега съм започнал само с профили в Olx и Bazar, но скоро когато започна да зареждам повече, мисля да преместя всичко и във страница във фейсбук.

Въпросът ми е: има ли някой, който се занимава с подобен бизнес купуване-препродаване на дрехи (не детски) и може ли да ми даде някакви съвети за началото му и развитието му? Както и например източници на стока естествено, знам, че е малко фантастично да питам такива неща, но просто е невъзможно да купуваш релевантна стока на едро тук, а дори и на дребно е изключително трудно да намериш нещо сносно, което някой си би купил.
 
Мога да ти предложа маркоти качествени дрехи.. Philip plein , givenchy, dolce gabbana, burberry, fendi, monclear и подобни такива.. цените между 30-100 лв на брой.. като не ти говоря за серии а за единични бройки.. примерно казваш искам 10 бройки и след 3 дена ти нося 10 бройки избрани от теб и размери също.. Цената е такава защото репликата 1 качество.. Ако имаш интерес ще ти покажа и снимки..
 
Мога да ти предложа маркоти качествени дрехи.. Philip plein , givenchy, dolce gabbana, burberry, fendi, monclear и подобни такива.. цените между 30-100 лв на брой.. като не ти говоря за серии а за единични бройки.. примерно казваш искам 10 бройки и след 3 дена ти нося 10 бройки избрани от теб и размери също.. Цената е такава защото репликата 1 качество.. Ако имаш интерес ще ти покажа и снимки..
Прати да разгледам каталог нещо ако имаш. Благодаря.
 
Мога да ти предложа маркоти качествени дрехи.. Philip plein , givenchy, dolce gabbana, burberry, fendi, monclear и подобни такива.. цените между 30-100 лв на брой.. като не ти говоря за серии а за единични бройки.. примерно казваш искам 10 бройки и след 3 дена ти нося 10 бройки избрани от теб и размери също.. Цената е такава защото репликата 1 качество.. Ако имаш интерес ще ти покажа и снимки..

Прати и на мене да разгледам.
 
Мога да ти предложа маркоти качествени дрехи.. Philip plein , givenchy, dolce gabbana, burberry, fendi, monclear и подобни такива.. цените между 30-100 лв на брой.. като не ти говоря за серии а за единични бройки.. примерно казваш искам 10 бройки и след 3 дена ти нося 10 бройки избрани от теб и размери също.. Цената е такава защото репликата 1 качество.. Ако имаш интерес ще ти покажа и снимки..
Ако може и на мен [email protected]
 
Здравейте,

Искам да стартирам бизнес с продажба на дрехи, първо онлайн и евентуално след достигане на определен капитал и контакти, да го преместя и във фактически такъв.
Онлайн бизнеса не е ли "фактически"? :D
Да нямаш предвид да го направиш "физически"?
 
Аз мога да предложа всякакви дрехи на едро. Ако се интересува някой,моля оставете номер за връзка на лично съобщение и аз ще се свържа с вас.
 
Здравейте,

Фирмата "Текпорт Трейдинг" е един от водещите доставчици в Югоизточна Европа на колекции от минали и сезонни сезони на най-популярните европейски и международни марки облекла и обувки. Нашият основен склад е в България, откъдето доставяме стоки на клиенти в 16 страни на 3 континента.

100% от нашите дрехи и обувки са маркови и автентични, с прикачени първоначални ценови етикети.

Нашият дългогодишен опит осигурява гаранция за обслужване на клиенти, високо продавани облекла и фантастични бизнес отношения, където винаги може да се очаква ефективност. Ние винаги се стремим да предлагаме най-добрата стойност за нашите клиенти.

Ние се гордеем с предлагането на персонализирани и специализирани услуги по всяко време - това означава да поставите нашите клиенти на първо място! Приветстваме отзивите ви за предоставяната от нас услуга, защото постоянно търсим нови начини за подобряване.


Ако се интересувате от някой от нашите продукти или бихте искали да обсъдите поръчка по поръчка, моля не се колебайте да се свържете с нас. Очакваме с нетърпение да изградим успешни бизнес отношения с нови клиенти по целия свят в близко бъдеще.

0888776522-Радостин
 
Здравейте, внасям на Едро официални дамски дрехи и Бални Рокли. Обадете се или пишете на вайбър 0885 336 839. Анастасия
 
Освен OLX, Bazar и страница във Facebook, може да помислите и за готов онлайн магазин. Има платформи, които предлагат готови онлайн магазини под наем които са напълно готови от собственика единствено се изисква да качи снимки с продукти и описание. От там нататък има много поле за развитие и от гледна точка на SEO с което ще стигнете и до повече хора при търсене в търсачките.
 
Мога да ти предложа маркоти качествени дрехи.. Philip plein , givenchy, dolce gabbana, burberry, fendi, monclear и подобни такива.. цените между 30-100 лв на брой.. като не ти говоря за серии а за единични бройки.. примерно казваш искам 10 бройки и след 3 дена ти нося 10 бройки избрани от теб и размери също.. Цената е такава защото репликата 1 качество.. Ако имаш интерес ще ти покажа и снимки..

Интересувам се! Фирмата ми е утвурдена в онлайн продажбите за България, Гърция и Руминия. Имаме опит, персонал и възможност за успешна реклама и постигане на добри резултати.
Пилете ми на лично съобщение при интерес от ваша страна.
 
Здравейте! Предлагам дамски дрехи - Bershka, колекция пролет/лято 2018.

50бр. - 14лв.
100бр. - 12лв.
500бр. - 11лв.

Цените са с ДДС.
Издавам фактура.
 
Здравейте! Предлагам дамски дрехи - Bershka, колекция пролет/лято 2018.

50бр. - 14лв.
100бр. - 12лв.
500бр. - 11лв.

Цените са с ДДС.
Издавам фактура.
Имам интерес
608174375 изпратете снимки във вайбър
Номерът е чешки
 
Аз
Мога да ти предложа маркоти качествени дрехи.. Philip plein , givenchy, dolce gabbana, burberry, fendi, monclear и подобни такива.. цените между 30-100 лв на брой.. като не ти говоря за серии а за единични бройки.. примерно казваш искам 10 бройки и след 3 дена ти нося 10 бройки избрани от теб и размери също.. Цената е такава защото репликата 1 качество.. Ако имаш интерес ще ти покажа и снимки..
Имам интерес каде мога да ги погледна
 

Горе