Страница във фейсбук с около 1000 харесвания

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Страницата е много малка, бях я направил с определена цел, но после се отказах от тази си идея и страницата ми остана излишна. Тематиката беше простотия, но разкарах всичко и в момента страницата е празна с 1027 харесвания. Всички те са натурални, набирани са със съдържание. Почти изцяло са от България, а останалите няколко са българи живеещи в чужбина. Мъже 77% Жени 23% Възраст - от 13 до 24 предимно т.е млада аудитория. Не очаквам да спечеля кой знае колко просто страницата ми е излишна, а може да свърши работа на някой от вас. В момената не се потдържа, за това говора и обсега спаднаха, но при добавяне на съдържание отново ще се вдигнат. При преименуване и смяна на съдържанието може и да ънлайкнат част от потребителите, но не вярвам да са повече от 10-20 души. Хората са активни при добавяне на адекватно съдържание. Създадена е на 11 март 2013.

Оферти и линк на ЛС. Цена по договаряне. Може да приема и някакъв бартер.
Разплащане - ePay или Paypal, но препоръчително е първото.
За хора с нисък iTrade първо парите или ответнаа услуга и тогава прехвърллям страницата. За хора с висок iTrade може и първи да съм аз.

Поздрави.
 
От: Страница във фейсбук с около 1000 харесвания

СПЕШНО Е. Цена - 8 ЛВ и е ваша.
 
От: Страница във фейсбук с около 1000 харесвания

9 ЛВ 1210 харесвания. Пращам линка на ЛС. Ако решите да запазите тематиката предоставям част от архива със снимки.
 

Горе