Странникът НЕ е cecipenev

coolice

Owner
по повод на споменаване че има вероятност да е.... и забележка от страна на Странникът че това му петни репутацията проведохме собствено разследване

както е известно cecipenev се подвизава в София последните му логини са от бтк но все пак си мисля София района на горен лозенец :)

Странникът ползва локален интернет доставчик ясно обособен с идента на иптата в в друг град на няколкостотин километра от София...

Но проверката не свърши само дотук, оказа се че имаме доказал се форумец в този град който го е виждал, та издирих снимка на цеципенев и му я пратих да каже той ли или не е той... отговора е че НЕ е цеципенев

повече за себси ще ви сподели Странникът ако иска а аз оставям на него да постне тази тема в двете теми където го споменаха с това съмнение
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

А кой е Цеци Пенев?!? :confused:
 
А къде е Маги? Някаква драма надушвам тука, ама нямам пуканки :wink:
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

кокойтуй цеципенев и що ората се срамят да се нарекат цеципенев?
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Едно велико изказване на организатор на национално състезание, започнало с доста проблеми и пренебрежително отношение.
А сега се изяснява, че и клеветническо!
Организаторите не могат да носят отговорност за това как една платформа се държи. Имаме конкретно изискване и всеки участник трябва да се съобразява с него. Ако не си успял, сърди се на блогър, не на нас. Ето един по-съобразителен участник, който е успял да верифицира блогър домейна.


@Цеци Пенев ака Странникът, точно от човек завлякъл куп хора под различни псевдоними в този форум и в searchengines.bg, да ми чете морал. Хай сиктир!

Пичове, оправяйте се! Аз бях до тук! Има си правила, има си условия, които трябва да се спазват, ако не ви изнася, НЕ участвайте!
 
От: От: Странникът НЕ е cecipenev


язе па ше питам, мое ми са сърдиш щот та гледам днес си лют кат казанлъшко чушле, ама шса повторя

КОКОЙТУЙ ЦЕЦИ ПЕНЕВ? 44 годишен в тийнпроблемс - педофилин някакъв?
 
От: От: Странникът НЕ е cecipenev

язе па ше питам, мое ми са сърдиш щот та гледам днес си лют кат казанлъшко чушле, ама шса повторя

КОКОЙТУЙ ЦЕЦИ ПЕНЕВ? 44 годишен в тийнпроблемс - педофилин някакъв?

Еееее, ти си ламя-бройлер! :( Връзка към експерт по секс ти дадох, снимка ти дадох, даже с татуировка, как се избира псевдоним във форум ти показах - въобще те свързах със Световния Лидер! А ти какви ги редиш - ***филин...
Ся, ако искаш подробности, как се е сдобил с Порше чрез задника си, няма да ти кажа. ;)
 
www.predpriemach.com/member.php?u=989

20тина и малко годишен пада си леко софииски тЕрикат като тези от комиците :) имаше желание ама беше леко малко повече несериозен и не си довършваше работата поне случайте за който знам НЕ е пълен изманик

от кулинара беше взел един сайт да го развива ама бил с пхп бб 2 решил да го ъпгрейдва на тройка омазал ъпдейта изтрил всичко и му разправя няма да се занимавам :)

от spy трябвало да му напише 50 статии написал 40 и трябвало да прави ревю на камера който поне по време на пускане на темата беше позабравил да я върне две седмици

после му я върнал ама без книжката :)

на който му се четат старите форумни сапунки :)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16257
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Сега някой ако каже за какво е цялата врява - цена няма да има
 
ами бгкулинара беше споменал че Странникът е cecipenev има цитиран пост по горе и още някъде си бяха помислили предполагам на база на поста на кулинара че той може да е цеци ... та според него му вредяло на имиджа да го мислят за cecipenev и беше измисли една стана от текст сигурно 800+ думи с варианти как да проверяваме че не е... та направих лека проверка и му обещах да пусна тема тук с резултата... както и направих...


Да видиш блеки какво е да си админ на форум и да се стараеш по-старите потребители който допринасят за комюнитито да са доволни :)

за всеки отговарящ на горните критерии щях да го направя това :|
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Да живее разследващата журналистика!
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Кулайс в ролята на следовател:-o
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Не познавам Пенев, но със Странникът контактувам често (сродни интернет интереси) и не веднъж е ставало въпрос за лични негови идеи, свързани с мястото където живее - т. е. София е на стотици километри от него. Мога да потвърдя, че е стриктен и амбициозен колега.
 
От: От: Странникът НЕ е cecipenev

Не познавам Пенев, но със Странникът контактувам често (сродни интернет интереси) и не веднъж е ставало въпрос за лични негови идеи, свързани с мястото където живее - т. е. София е на стотици километри от него. Мога да потвърдя, че е стриктен и амбициозен колега.

Цитирам petya77, за да не повтарям същото. Точно това, което казва е вярно.
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Благодаря на coolice. Да, наистина му написах с молба да провери дали сме едно и също лице, и да го каже, защото bgkulinar беше споменал това. Тогава го пропуснах, по принцип не обръщам внимание на тези неща, бях го позабравил и сигурно повече нямаше да се сетя за този случай. Обаче неотдавна преди няколко дни в една друга дискусия се напомни за този факт и друг потребител във форума изрази съмнение кой съм и дали не съм някой друг, с който има да се разплаща, трети потребител също се включи и изрази съмнение. И реших, че това вече е много, знаете как е, когато съмнението един път е посято. И нямаше как да убедя другите, а моето мнение в този случай не струваше, защото в случая се възприемаше, че аз бях виновната страна, а още повече се приема, че bgkulinar си е с репутация.

И за това се обърнах към coolice за помощ, защото той като администратор може да провери фактите, предоставих му няколко начина за проверка. Не го познавам този Цеци Пенев и не знам кой е, аз съм си аз. А все пак малко или много съм помагал на хората във форума, на някой успешно, на други не, но все пак и аз не знам всичко. Но смятам да остана още тук, и както и до сега - да работим заедно, да си помагаме, да правим бизнес. А това ще е много трудно, когато другите те смятат за некоректен.

Няма да бъда многословен, мисля, че това като обяснение е достатъчно, а който желае да се запознаем - може да се видим някой път, на някоя форумна среща, вече бях направил такава тема, та какво ще кажете, да се съберем някой път? Използвам това и като повод да вдигна и тази тема, за форумната среща.

Преди смятах да искам извинение от bgkulinar, но мисля, че вече е ненужно. Вие сами може да си прецените що за човек е той, дали е коректен, дали може да се има доверие на някой, който обвинява незаслужено и петни името на другите. В случая ще загубя много повече ако се занимавам с него, просто ми се искаше тук, за вас да изясним ситуацията каква е.

И накарая ще завърша с една приказка, която може би я знаете: "В началото човек работи за името си, а после името работи за човека."

Така, че пазете името си, ще дойде време то ще ви отваря вратите.
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Аз пък мисля, че кулинара дължи извинение и е напълно нормално да го поднесе публично.
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Аз пък мисля, че кулинара дължи извинение и е напълно нормално да го поднесе публично.
И аз съм на това мнение.
--------------------------------------------------
Като стана приказката по този повод в една друга тема,
реших да се поразровя в старите постове на Цеци Пенев, за да видя как пише като стил.
Установих, че Странникът е много по-грамотен от Цеци Пенев и има друг начин на изразяване,
което е видно с невъоръжено шпионско око.:)
А с Цеци Пенев и аз си имах вземане - даване по едно време, а историята е почти смехотворна
и ще ви я разкажа като пример за непостоянство.
Въпросният младеж искаше да правим общ проект - сайт за игри на англ.език,
но нищо не разбираше от системи и естествено, нямаше и пари.
Купих домейн и хостинг, сложиш система, направих симпатичен дизайн, събмит по
разни англ.директории и качих доста игри.
Кандидатствах в Гошо и ни одобриха - акаунта го отворих на негово име,
за да сме коректни, а останалите неща на мое.
Сайтът започна да набира посетители и да капят някакви центове.
До тук добре, но оставаше да се качват ежедневно игри, което беше негово
задължение. Цеци Пенев качва една - две седмици по няколко игри и в един
момент ми каза, че не му било вече интересно това и се отказва.:lol:
Та така си останах с още един сайт, за който не ми стигаха ръцете и за
съжаление след година затрих, а той си имаше вече готов одобрен Адс акаунт.:)
Тогава се ядосвах известно време, но сега ми е смешно като се сетя за това
първо и последно мое форумно партньорство.
Ако случайно Цеци Пенев чете това - черпя го по:beer:,
а на Странника желая успехи и истински приятели от този форум.
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Аз пък с малко оффтопик:
Порязов и Полтаргайста дали не са един и същ човек?
Ако сте пропуснали имаше тема за Порязов и там се написаха доста неща за него, та се чудя дали не са един и същ човек,добре ще е да се знае.
 

Горе