Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

yasoo

Member
До колкото знам много от вас имат огромни групи, страници и профили във Фейсбук... дали ще се намери някой добър човечец който да ми помогне мъничко със събирането на гласове за моя милост в това конкурсче :)))

http://308character.peugeot.bg/index.php?template=entry_popup&id=1099601385

Няма да ви коства кой знае какво... единствено трябва да харесате снимката а по-отзивчивите няма да Ви се разсърдя и ако си го публикувате в профилите (страниците) и да подканите приятелите си да гласуват.

Благодаря предварително на всички... после ще има подаръци от Париж :)))

Picture-205-033.jpg
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

за МЕРЦЕДЕС да ,ама за пежака не става за бг улиците ,може след време да съм фен и на това :)
(като ги оправят)

но снимката е добре - пробвай с деним или нещо подобно :)
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

ааа тук не става дума за награда Пежо... и аз не ги обичам ама грам ;) Просто конкурса е техен
Скромничко 1-2 дена в Париж ще се ходи :)

вече съм сигурен че няма да съм Аз :)
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

Много хубава снимка, страхотен жребец, + от мен. Трудничко ще да е може би, но в подобни конкурси никога не е лесно, не е като да липсват канидидати. ;)
Даже за момент онзи ден се замислих дали да не пусна и аз некое фото за каузата

Успех в конкурса :)
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

еххх значи май не спадаш към графата "добър човечец" :D Здраве да е, мерси все пак за интереса ;)


Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

Големи хора станахте и още вярвате в дядо Мраз - те тия дето трябва вече обикалят из Лувъра :)
Като видя такива неща и винаги се сещам за един разговор на две познати от преди доста години - едната вика: ще участвам във играта на вашата фирма за апартамента а другата вика ма ти луда ли си ма - Тя на шефката сестра и вече се нанесе :)
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

Снимката ми харесва много, дадох гласа си. Успех :)
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

Имаш и моята подкрепа.
 
От: Страхотна снимка - ще помогнете ли? :)

+2 и от мен, успех! :twisted:
 

Горе