Съвет за сайта ми за запознанства

djanko2

New Member
Здравейте :)
Имам въпрос относно сайта ми. Имам сайт за запознанства.... естествено има ги страшно много такива :) Но като регистрирах моя не бяха толкова много :D ... искам малко да го съживя. Имам малко над 8000 потребителя, тези седмици почнаха да се регистрират средно по около 15-20 човека на ден , но...не мога да ги задържа на сайта си. Не мога да си отговоря чесно казано и ми се иска мнението на второ лице. В смисъл казвате какво не му харесвате, защото аз го гледам от самото му създаване и ... нали знаете като гледате едно нещо дълго време... то все едно не се променя. Преди около няколко месеца му промених напълно дизайна , но ефекта беше никакъв . Използвах реклама преди, но и тя нямаше никакъв ефект. А не ми се иска да го оставям...има 8000 потребителя ... на ден правя средно около 270-300 ( някой път повече, друг път по-малко ) уникални посещения на ден и средно около 3000 импресии на ден, някой път и 5000-6000. Едва си изплатих това което бях вкарал като реклама и хостинг и тнт. ,но сега работата тръгна доста надолу, защото няколко месеца бях без гугъл адсенс сега преди седмица две минах на етаргет и изгубих време което можеше да ме измъкне малко от набутката :) Да ме посъветвате нещо относно сайта, някакво подобрение да добавя ? Да премахна.... , да редактирам може би ? Благодаря ви и чакам предложения. Хм...имате си ограничения вашия форум ? :p naprejenie. com e сайта. Моля, ако го счетете за реклама направо трийте темата. :)
 
Последно редактирано:
От: Съвет за сайта ми за запознанства

Не го оставяй сайта - има хляб в него.
1. Мнооого грешки - не очаквай да те взимат на сериозно с тия грешки:
Код:
Забрави ли сте паролата си?
Добре дошли в ново създадения сайт
Създайте си профил, още сега и се възползвайте на това което ви предоставяме
Запознанства,флиртове,еротика и още...
2. Нямаш никакви линкове с разни "приятели", "партньори" и др. - носи доста трафик
3. Почвай (ако не си) да пращаш мейли с разни зарибявки - "класация най-секси кака/батко", "най-гола снимка", "най-секси дупе" и т.н. - връща позабравили сайта потребители.
4. Adultsexfinder - мисля, че ще ти докара някой $

Като за първи отговор толкоз - ти си :)
 

Горе