Създаване на малки и средни уеб сайтове

bobsona

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!
Предлагам услугите си за изработване на малки и средни уеб сайтове на разумни цени.
Не предлагам изработката на дизайн или лого, предлагам единствено кодиране на дизайн и изграждане на динамичната част от сайта(PHP). Правя и статични сайтове, въпреки, че малко хора биха искали статичен сайт.
В момента нямам работещо портфолио, за да покажа проектите си, но в крайна сметка не взимам пари за консултация. :)
Клиентът вижда проекта, след което решава дали е доволен и така нататък.
Запазвам правото си да не приема дадена поръчка
Не твърдя, че съм професионалист, а върша работата си максимално старателно и давам всичко от себе си.
За връзка с мен на ЛС, скайп : bobsona_hidden или имейл gyurov.bojidar[at]gmail.com
 
Последно редактирано:
От: Създаване на малки и средни уеб сайтове

О бобсъне, ти се завърна, не се ли занимаваше с компир хостинг компания? "Компир Хост" или нещо подобно? Отказахте ли се? Едно време като ви казах, че тия хостинги са глупости, не слушахте.
 
От: Създаване на малки и средни уеб сайтове

Здравей, колега!
Следя редовно форума, но просто не обичам да пиша празни приказки. Пиша само когато има смисъл.
Относно Компидев - не, не сме се отказали, има юридически въпроси около фирмата за решаване, има и други въпроси за решаване, но ако искаш да продължим тази дискусия, нека да е на ЛС, не съм привърженик на офтопика.
С искрени приятелски чувства!
 
От: Създаване на малки и средни уеб сайтове

Наскоро пипах една стара система на колегата и смея да твърдя, че не беше прилежно написана, но като цяло работеше (с малки функционални забележки), тъйче все пак си е свършил работата! Идеята ми е само, ако смятате да пипате в кода впоследствие, да му кажете да го напише четливо.
Без лоши чувства, колега! :)
 
От: Създаване на малки и средни уеб сайтове

Няма проблеми. Между другото, да не си се объркал нещо, защото мои системи free няма.
Ако може сподели на лично за коя система става на въпрос, за да не се допускат грешки от недопустим характер :)
 
От: Създаване на малки и средни уеб сайтове

Не е фрий, няма грешка. Но все пак се извинявам, разбрах колко са ти платили и ... направо си се престарал.. :D

Това ми е четвърти пост и немога да пиша ЛС, но става въпрос за едно зелено сайтче, Юли 2011-та.
 

Горе