Търся: ТЪРСЯ реален БГ трафик между 10к и 100к посещения/месец

Anguel Anguelov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трафика може да е само от БГ IP адреси.

моля да се посочи източник и начин за генерирането му, както и цена за различните пакети.

Благодаря
 
Аз ви предлагам трафик от фейсбук, с реклама от фейсбук страница, ако се интересувате - моля пишете ми :)
 
Аз ви предлагам трафик от фейсбук, с реклама от фейсбук страница. Предлагам и трафик от туитър и уебсайт. При интерес, пишете! Хубава вечер
 
Здравейте аз търся точно такъв вид трафик от Facebook и Twitter. Може да ми пишете на лично какво и как предлагате :)
 
Какво търсите колеги и за какво по-точбо става въпрос?
Хубав ден
Поздрави!
 
Колеги не се занимавайте с този колега Miroslav Panayotov....... крайно не сериозно отношение към клиентите си. Сложих банер на неговият сайт и поисках да сменя линка към сайта си с тъкъв от bit.ly за да мога да видя какво носи сайта ми като трафик и съответно колегата нищо не направи писах му 2-3-4 пъти никакво съдействие.
 
Колеги не се занимавайте с този колега Miroslav Panayotov....... крайно не сериозно отношение към клиентите си. Сложих банер на неговият сайт и поисках да сменя линка към сайта си с тъкъв от bit.ly за да мога да видя какво носи сайта ми като трафик и съответно колегата нищо не направи писах му 2-3-4 пъти никакво съдействие.

Браво!
 

Горе