Трябват ми 5 Facebook акаунта + имейли

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Търся човек, който да ми регистрира 7-8 фейсбук акаунта(по възможност от различни IP-та или не и 7-8те да са от 1 IP). Акаунтите трябва да са следните:

- да имат по 20 приятеля(аз ще им дам профилите от където да ги вземат фр-тата, защото ми трябват да са ми познати)
- да имат поне по 5 снимки(Снимките да не са на известни личности)
- имейлите към самите акаунт(от абв.бг да са примерно, там най-бързо стават)
- да са потвърдени с телефони.(като, ако някога ми се наложи да ми пратят код от фейсбук да ги ползвам, само за код говоря, да може да го изпратим)
- два от акаунтите да имат Developers акаунти. (с по 1 app)

Общо паричките, които ще получите: 40 Лева (По 5 лева на акаунт)
Трябват ми в кратък срок акаунтчетата... :)

Пишете ми на ЛС.
Хората с положителен iTrader и светещи в зелено са с предимство пред останалите.(Няма дискриминация, просто уважавам хората допринесли за развитието на форума, който аз много обичам!)

Благодаря предварително!

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Трябват ми 5 Facebook акаунта + имейли

привет, аз мога да ти дам не 5 а 50 фейсбукчета,регистрирани поне от година,със снимките,приятели имат доста,и т.н. Само че има един проблем в момента и най-рано понеделник бих могъл да ти ги дам.а колкото до парите,вместо пари може 5 рега в един сайт,но и верифицирани с мейл.ако искаш пиши ми:)
 
В същност ми трябват 7 ил 8 фейсбук акаунта..
За кинтите ще се разберем..

Никой ли не му се занимава да ги направи?
Баси в чужбина вървят по 2$ PVA акаунти с по 50 приятеля на по 1 година..

Тук май на никой не му се занимава..
 
От: Трябват ми 5 Facebook акаунта + имейли

Ами явно тийновете нещо за излипсвали от този форум :)
Все пак не се ли замисли че за тия 5 дена от както ти тече обявата можеше сам да си направиш акаунтите.
Има едно условие което спира някой да се заеме с твоята поръчка. Помисли малко и ще се сетиш кое е то.
 
Намерих си човека. Благодаря на всички отзовали се.

Не мога да си направя сам акаунтите, защото вече имам достатъчно от мен и от мойте приятели и няма как. Аз ако можех, нямаше да карам никого, а и предпочитам да дам някого някакъв вид възнаграждение.
Благодаря за предложението все пак :)
 
От: Re: Трябват ми 5 Facebook акаунта + имейли

Аз съм човекът, който изпълни задачата, колегата е наистина коректен и се радвам, че работих с него.
 
От: Трябват ми 5 Facebook акаунта + имейли

Я само кажете как се справихте с телефонните номера и потвърждението
 
От: Трябват ми 5 Facebook акаунта + имейли

Използвах различни телефонни номера, на които да получа кода и така.
 

Горе