Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

coolice

Owner
Последно редактирано от модератор:
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Наистина полезно клипче, от него научих че мога да преглеждам стасистиката през телефона си, благодарение на Dashboard Export. Пред очите ми е било, но никога досега не съм обръщал внимание на този бутон :)
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

We're sorry, this video is no longer available.
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Една малко информация за Google Analytics. Един приятел си купи фейк кликове за сайта. Какво имам в предвид. За 15$ си купи 15 000 клика към сайта на ботове т.е. отичта се само посещението но няма никакъв коефициент на полезно действие. Та чичо Google си отчете този трафик без проблеми, от което следва, че всеки може да си манипулира трафика по този начин когато му се наложи.
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Клипа е много полезен. То си е като инструкции за употреба от производителя! :))) Наистина има много функции Гугъл Аналитикс!

Някой има ли представа инсртумента за анализ на Алекса дали прави подобен анализ като на Гугъл и или е по-прост?!?
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Днес Гугъл пуснаха официално новата услуга Google Tag Manager. Изглежда обещаващо да допринесе за малко повече прозрачност и яснота в онлайн маркетинг анализа.
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Определено Analytics е най - добрият избор при статистиките за уеб - сайтовете. А за това, че може да се манипулира и да се купуват fake кликове, трафик - просто няма значение кой инструмент за отчети използвате.
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Така и не разбрах дали има функцията да дам достъп на даден потребител да види статистиката без да му давам имейл + парола за логване. Ако има такъв начин някой би ли казал как става?
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Така и не разбрах дали има функцията да дам достъп на даден потребител да види статистиката без да му давам имейл + парола за логване. Ако има такъв начин някой би ли казал как става?

да има, даваш експортиране в ексел или пдф на показателя, който го интересува или просто правиш скрийншот ;)
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Е да със скрийнче е най-добре. Тенкс, че ме подсети.
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

по-добре е като документ да си представяш статистиката, но ти си знаеш де.
ето шот откъде да експортнеш

1.JPG
 
От: Тънкости в Гугъл Аналитикс (клипче)

Отново благодаря! Отблагодарих ти се с така наречените реп поинтс.
 

Горе