Търг за испански домейн - строителство

От: Търг за испански домейн - строителство

В спанско бачкат поне 500К българи (може да са и повече) 80% са заети точно в строителството, като сигурно 50% са обединени по разни малки фирми. Повечето от тези малки фирми по този начин си осигуряват разрешителното за бачкане. Обаче явно и те сами на себе си се оказват конкуренция вече :) и има все по-малко и по-малко бачкане. Много малко са светнатите, че интернет може да им вдигне работата в пъти и предпочитат да бръмчат по стария модел - "от уста на уста".
Специално съм проучил нет пазарът им за основни ремонти. Без да се изхвърлям това наистина е един от най-подходящите домейни за целта. С добър сайт, добър оптимизатор и естествено читава бригада....иииии заедно с тоя домейн разбира се :) наистина стават чудеса.

Са, дали тук ще има интерес или нема да има, нищо не мога да направя - аз минимума съм си го написал. Определено ми е по-кофтито, че не мога да скоча в кяриза с него, щото без спански и яка логистика там нищо не стаа, а моя човек (дет за него го гласех) просто подцени нета, гаранция ще съжалява. Ама тва друг филм вече :)
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Файтър, ако имаш нещо на предвид за БГ онлайн пространството, погледни ми подписа.
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Е немам, не ги колекционирам :) Просто като взимам домейн или го взимам за мене лично или за некой проект :wink:
Иначе само сайтове ли търсиш. Може да помислиш и върху варианти да пълниш каквото е остано читаво като домейни - винаги изкача по некой

Иначе още две-три думи за домейна. Гледам в седо на .нет му търсят 1400Е, смея да трърдя, че .орг е много по-добър специално за спанска аудитория.
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Заглавието ти е подвеждащо.Домейна не е испански.За испано говоряши страни е.

Много малко са светнатите, че интернет може да им вдигне работата в пъти и предпочитат да бръмчат по стария модел - "от уста на уста".
Специално съм проучил нет пазарът им за основни ремонти.
След като си проучил пазара трябва да си наясно, че твоя човек търси работа в определен район на Испания а това с оптимизация трудно ще го постигнеш.
Трябва си реклама която е доста скъпа.Испанците са свикнали да търсят нещо което им трябва в сайтовете за обяви и този модел е доста ефективен.
Разходите са много малки а ефективноста голяма.Ето ти само един пример хттп://www.segundamano.es/anuncios-madrid/reformas-en-general.htm?ca=28_s&w=1&th=1&q=reformas+en+general&x=1&st=a
Всичко това го казвам от личен опит.Аз бях един от 500к българи там.
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Заглавието... заглавието си е ок, няма да го правя 100 метра "продава се домейн за испано говорящи" глупаво изглежда... Но ако е проблем, ще се промени (ама май не е никакъв проблем :) )
И аз бацка съм бил един от 500те К, да не мислиш, че си клатим краката по цел ден :)

Проучвал съм ОНЛАЙН пазара - един вид домейните им и сайтовете за ремонти.
Пак казвам - всичко е в тъпият ни шибан манталитет. За това ще духаме супата. Нещата (дори и за спанско) вече се модернизират и "традициите не са това, което бяха" :wink:
Ако мислиш, че нещата ще продължават с раздумки по кръчми и квартири и с лепене на листчета-обяви по дърветата с нарязани телефончета за късане...то се лъжеш. И за това нямат работа - щото вече спанците бегат от пишмани.
Щом един пазар стане тесен и конкурентен, тогава идват "на мода" всякакви маркетингови оръжия. Едно от тях (да не кажа основното) е нета. Който иска да остане в играта ще трябва да се промени и да махне капаците - това е истината.
Не виждам какви толкова голями разходи е един сайт.... всички тук знаем, колко струва направата и оптимизацията на един сайт. А този "разход" разпръснат във времето, просро е смешен.
Прав си до някъде за локацията, ама пак в същият дух, мога да спомена като коня с капаците и прасето в кочината (дето само седи на едно място и рови ли рови) :)

Както и да е. Никъде не пише, че домейна е само за бг-бригади. Става за всяка строителна фирма - можеш да видиш колко реформи са насочени към сериозни строителни фирми. А това, че нашенеца тупан-техно не може да влезе в час, явно си е негов проблем.
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Търга свършва утре, но понеже има много хитреци се добавя край от 24 часа след бида (ако има такъв до утре 24.00)
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Е кви са ся тия детски гъз неща? Да променяш условия по време на търга. Клоун...
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Е кво съм променил бе палячо...я мисли с горната глава! Ясно че нема къде да пишеш, ама аз кво съм ти крив.
Добавено е само 24н след последният бид (какъвто няма, което всъщност е и причина за "промяната")
Айде у лево!
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Е кви са ся тия детски гъз неща? Да променяш условия по време на търга. Клоун...

Не всичко може да е както ти харесва, селянино. Хващай дисагите и на село.
 
От: Търг за испански домейн - строителство

Харкон има фетиш към думата селянин, направо чист стъфинг:)
 

Горе