Търся Гест Блогинг на различни теми

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

интересувам се от Гест блогинг на различни теми. Ако искате качествени статии в размер 300-400 думи ще се радвам да помогна. Изискването ми е поне 1 линк в статията.

Моля давайте предложенията си тук във форума чрез лично съобщение или на e-mail [email protected]

Предварително благодаря.

P.S.

Възможни теми: дограми, климатици, обучение по чужди езици, рекламни материали, мебели но и много други.
 
Последно редактирано:
От: Търся Гест Блогинг на различни теми

За да стимулирам колегите, които предлагат гест блогинг предлагам срещу моя статия във ваш сайт, да ви напиша 1 статия от 300 думи по желана от вас тема.
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Търся Гест Блогинг на различни теми

Колеги продължавам да търся Гест блогинг на теми: Дограми, Климатици, Пътна инфраструктура, Уеб дизайн.

Какво мога да ви предложа аз

- Да ви напиша 1 статия от 300 думи по желана от вас тема срещу Гест блогинг във ваш сайт.

- Да разменя с вас гест блогинг. Имам блогове PR0, PR1, PR2 на тема дограми, кърти, чисти и извозва, общи сайтове за новини, спорт,туризъм и развлечение.

- И не на последно място искам да припомня, че предлагам платено публикуване на статии в мой сайтове - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=44527
 
От: Търся Гест Блогинг на различни теми

Спешно търся място, където да публикувам 3 статии на тема обзавеждане на дома.

Статиите са 100% уникални по 300+ думи.

В замяна искам х 1 линк във всяка статия.

Ще се радвам ако ми помогнете.

P.S.

Мога да пусна ваши статии в мои сайтове блогове.
 
От: Търся Гест Блогинг на различни теми

Колеги спешно ми трябва гест блогинг в тематичен сайт/блог за печатни материали или пък обща тематика.

Предлагам статия 300+ думи, 100 уникални и интересни. Моля ако някой може да помогне да ми пише в темата или на ЛС.

Предварително благодаря.
 
От: Търся Гест Блогинг на различни теми

Ако офертата още важи, погледни в подписа ми сайтовете и ако те устройват, драсни едно ЛС
 
От: Търся Гест Блогинг на различни теми

Ако офертата още важи, погледни в подписа ми сайтовете и ако те устройват, драсни едно ЛС



Здрасти, офертата е валидна, както за теб, така и за колегите.

Писах ти лично съобщение и очаквам отговор.
 

Горе