Търся: Човек за качване на продукти

u`F`o

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте съфорумници,

Търся човек, който да качва продукти в онлайн магазин за техника.

Изискванията са следните:

1) SEO - кратко описание с 2-3 изречения на продукта. Дълго описание с 4-5 изречения на продукта. Задължително уникален текст.
2) Качване на поне 5 висококачествени картинки към всеки продукт

Заплаща се на час, като има таргет за 6 качени продукти на час.

Броят на необходимтие продукти е около 500. За други въпроси и коментари - ЛС.

Очаквам оферти с цена за работа на час на Л.С.

Поздрави,
Николай Чакъров
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Здравей.

Офертата ти е интересна и бих се занимавала, ако си съгласен, че 7 лева на час е удачно заплащане.

Имам следните въпроси: завършен ли е сайтът и мога ли да го видя? Същото ли остава заплащането, ако се надхвърля таргетът?

Благодаря и поздрави,
Диана Коленцова
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Здравейте съфорумници,

Търся човек, който да качва продукти в онлайн магазин за техника.

Изискванията са следните:

1) SEO - кратко описание с 2-3 изречения на продукта. Дълго описание с 4-5 изречения на продукта. Задължително уникален текст.
2) Качване на поне 5 висококачествени картинки към всеки продукт

Заплаща се на час, като има таргет за 6 качени продукти на час.

Броят на необходимтие продукти е около 500. За други въпроси и коментари - ЛС.

Очаквам оферти с цена за работа на час на Л.С.

Поздрави,
Николай Чакъров

Едно не разбрах Сео текста и уикалното описание кой ще ги мисли?
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Да попитам - пратих на лично съобщение отговор не получих, тези които са отправили оферта - отговор получиха ли?
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Аз мога да предложа писане на кратки продуктови ревюта от около 300 думи ако става дума за таблети, смартфони, фотоапарати и т.н. Продуктовите ревюта са много подходящи точно за онлайн-магазини.
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Привет отново,

Тъй като забелязвам, че настана смут искам първо да се извиня, че не съм отговорил на всички. Получих повече от очаквания брой кандидатури. Към момента все още уточняваме начина на работа за качване на продукти, както и точният им обем. Това е и причината, да не съм избрал човек. Очаквам до края на седмицата или в началото на другата седмица, всичко да е станало ясно и да започнем да работим с един или няколко от вас. Както и сами разбирате, е в наш интерес да има качени продукти. Видял съм всички съобщения. Благодаря на всички, които се отзоваха, както и за търпението, и разбирането ви. Скоро ще има подробности.

@ leonssss - Благодаря за въпроса. Намирам го за доста уместен. Очаквам уникалният текст от две-три изречения в краткото описание, както и уникалният текст в четири до шест изречения в дългото описание да съдържа longtail ключова дума, като съдържанието бих искал да го слага този, който попълва продукта.


Междувременно, ако има някакви въпроси, ще се радвам да ги прочета.

Поздрави,

Николай Чакъров
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Привет отново,


@ leonssss - Благодаря за въпроса. Намирам го за доста уместен. Очаквам уникалният текст от две-три изречения в краткото описание, както и уникалният текст в четири до шест изречения в дългото описание да съдържа longtail ключова дума, като съдържанието бих искал да го слага този, който попълва продукта.

Не че хейтя, ама как очаквате да ви върви търговията, като оставяте други да ви мислят описанията? Баси мързела, чесно!
 
От: Търся: Човек за качване на продукти

Здравей,
Аз се занимавам с това от дълго време * добавяне на продукти , статии или като цяло всякакъв вид съдържание *
Мога да ти добавя всичките продукти без проблем но предпочитам да не работя на час * защото не мога да работя нон-стоп * , времето ми е разпокъсано но притежавам около 10 свободни часа на ден който мога монетизирам.
Ако имате желание да работим заедно пишете ЛС с цена която може да предложите на продукт.
Поздрави
М!
 

Горе