Търся безплатно изграждане на сайт в обществена полза. Без монетизиране.

zzzeeen

Member
Здравейте,
тъй като ми омръзна от цялата идиотщина в нашата мила Родина България, реших, че е време да направя нещо по този въпрос и направих следното: закупих от register.bg домейна ostavka.bg, както и хостинг план за шест месеца от superhosting.bg.
До момента съм инвестирал 215лв.(с отстъпката) собствени средства.
В момента не мога да инвестирам повече.
Нямам нужните познания за да си направя сам сайт.
Търся ентусиаст или група ентусиасти, които да ми помогнат в това начинание.
1. Каква е целта:
Да искам обосновано и аргументирано оставки на хора изпълняващи ръководни длъжности във важни институции. Напр. оставката на шефа на РДНСК-Бургас, който ни направи на малоумни идиоти с констатацията, че "това е строеж, не сграда" за строежа на 1-ва линия на плаж "Алепу".
2. Какво е заданието:
Не разбирам много, но мисля, че един wordpress ще свърши работа, стига да има следните възможности:
Да се публикуват документи така, че да могат да се четат нормално(на цяла страница).
Да се публикува видео.
Да е добре подредено и с приятен дизаин-да не е натоварващо червено или черно.
Да е с мобилна версия.
Да има изкачаща иконка "харесайте ни във Facebook
Да могат да се публикуват анкети тип "за или против", които да не позволяват да се гласува повече от един път от един IP адрес
Да може да се коментира с Facebook-профил.

Както казах, нямам нужните познания да го направя сам и поради това най-вероятно не мога и да формулирам достатъчно прецизно изискванията. Може и да не съм се сетил за някои. Приемам всякакви предложени и идеи.

Благодаря, че го прочетохте.
Бъдете здрави и успех във всичко.
Ае
 
Ако целта е за отделни личности, а не поредния бесепарски спам бих се включил.
Кой ще добавя хора на които ще се иска оставка и кой ще одобрява и на какъв принцип?
 
Мога само да те уверя, че не е БСПарски. Т.е. На самият сайт да се публикува(личното ми мнение), че МаяМа Нолова и Корнелия Нинова и Кирил Добрев не стават за нищо. Принципът за одобряване е прост: документи. В примера, който дадох не съм споменал, че всъщност оставката е не заради изказването, а заради нарушението на закона за околната среда в пряко противоречие с решение на РИОС-Бургас. Подписа под даденото разрешение за строеж е на някой "експерт" потвърден с подпис на шефа. Разбира се, има много неща да се изглаждат. Аз самият още мисля върху това. Но, не е свързано с "махнете този-сложете онзи".
 
Аз евентуално може да се поинтересувам ако ще сваляме правителство и ще връщаме комунизъма или друга тоталитарна форма на управление...

БСП са ми твърде софткор.

С отделни поионки да се занимаваме е прахосничество на жизнена енергия.
 
И Шкембе-войвода Каракачанов, и Варели Симеонов и Волен Сидеров също не стават за нищо. И Копейкин и той.
 
Мисля, че засега няма енергия за нещо повече. Но, отделните пионки на ръководни постове всъщност узаконяват золумите. Т.е. ако има начин да свалим един, па макар и малък за нещо нещо незаконно, то веднъж задвижило се може да стане средство за контрол.

Blinky, не схванах кое ще се заключи?
 
Идеалният вариант е да не дигаме никой.
Просто събараме настоящите и оставяме държавата в хаос и разруха.
Да поседи така няколко годинки и да се рестартне начисто.
 
Не схващам въпроса.
Обаче, гражданите по тези места(обикновените) живеят значително по-добре(като стандарт) и в закони, които се спазват. Защото са се научили, че ако няма закони или не се спазват затъват в лайна. И умеят да се организират и да отстояват своето(права) и умеят да се организират и да настояват за понасяне на отговорност(задължения). До колко съм съгласен с някои от политиките им е съвсем друг въпрос.
 
Здравейте, zzzeeen,

Подкрепям проекта Ви, и мога да помагам журналистически. Например: с проучвания и текстове по темата "Кой е виновен за това безобразие, и защо?". Като безобразието е конкретно, пак като пример - "Бетонната лъжа на плаж "Алепу", и кои са лъжците?".

Ако имате нужда от други текстове, включително - копирайтърски, пак съм на разположение.
 
Супер, благодаря!
Разбира се, че колкото е по-аргументирано, толкова по-смислено.
Приемам всякаква помощ.
 
Код:
whois -h whois.register.bg ostavka.bg
DOMAIN NAME: ostavka.bg (ostavka.bg)
registration status: available

;)
 
Зен, не е това начина.
 
Що пишеш и сървъра?
За да ми изплюе синтезираната информация, а не и ненужната информация за регистъра. А и го правя по навик.
 
  • Like
Реакции: Sky
Знам. Начина е всички на улицата, ама няма да стане. Затова съм измислил този. И няма да искам невъзможни неща, като оставка на Горанов например. Щото съвсем ще се размие. Искам на дребните чиновници и шефчета, през които минава узаконяване на грабежа.
 
Оказа се, че само съм платил и през superhosting трябва отделно да изпратя декларация, ама не бях видял мейла. Благодаря! Щото иначе, щях да съм убеден, че е мой.
 
Оказа се, че само съм платил и през superhosting трябва отделно да изпратя декларация, ама не бях видял мейла. Благодаря! Щото иначе, щях да съм убеден, че е мой.
99% от активистите са технически необразован въздух под налягане. Нали знаеш, че За да регистрираш този домейн ще си дадеш всичките данни, защото register.bg са комунисти и този сайт като влезе в полезрението на политиците, ще те изведат от вас за “справка”
 

Горе