Купувам: Търся да купя YouTube канал

alek200

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся да купя YouTube канал с близо до 99 999 последователи.
Оферти на ЛС?
Поздрави!
 
Здравейте, търся да купя YouTube канал с близо до 99 999 последователи.
Оферти на ЛС?
Поздрави!
 
Здравейте, търся да купя YouTube канал с близо до 99 999 последователи.
Оферти на ЛС?
Поздрави!
 
https://www.youtube.com/channel/UCkzsCx9tB_P5_An40wvqH5g
150 000k последователи.

14 000 лв.

Не искам да прозвуча кофти, но този канал намирисва доста!

Първо - Общия брой преглеждания на клиповете е 380 890 показвания
Средно прави по 3-4к гледания (за 150к) са си яко фейк, или умрели.

Второ - кое струва толкова пари? Акаунта не е изкарал повече от 1000 евро приход до момента ГАРАНЦИЯ

и 3то съдържанието не е застраховано по никакъв начин - тоест не се знае колко живот има канала!


По какъв начин са събирани последователите? Защото няма как на 300 000 общи преглеждания да има 150 000 абонирали се :)

Или аз се бъркам нещо, или инфото което дава Youtube е грешно.
 
Не искам да прозвуча кофти, но този канал намирисва доста!

Първо - Общия брой преглеждания на клиповете е 380 890 показвания
Средно прави по 3-4к гледания (за 150к) са си яко фейк, или умрели.

Второ - кое струва толкова пари? Акаунта не е изкарал повече от 1000 евро приход до момента ГАРАНЦИЯ

и 3то съдържанието не е застраховано по никакъв начин - тоест не се знае колко живот има канала!


По какъв начин са събирани последователите? Защото няма как на 300 000 общи преглеждания да има 150 000 абонирали се :)

Или аз се бъркам нещо, или инфото което дава Youtube е грешно.

Изкарал съм много повече приходи. Ами като отвориш канала ясно си пише че има 148 336 абонати ?
 
Не искам да прозвуча кофти, но този канал намирисва доста!

Първо - Общия брой преглеждания на клиповете е 380 890 показвания
Средно прави по 3-4к гледания (за 150к) са си яко фейк, или умрели.

Второ - кое струва толкова пари? Акаунта не е изкарал повече от 1000 евро приход до момента ГАРАНЦИЯ

и 3то съдържанието не е застраховано по никакъв начин - тоест не се знае колко живот има канала!


По какъв начин са събирани последователите? Защото няма как на 300 000 общи преглеждания да има 150 000 абонирали се :)

Или аз се бъркам нещо, или инфото което дава Youtube е грешно.

Не съм правил абсолютно нищо за да събирам последователи. Всичко се случи по-нормалния начин хората харесват песните имат уникални преглеждания и всеки втори се абонира ;)
 
Не съм правил абсолютно нищо за да събирам последователи. Всичко се случи по-нормалния начин хората харесват песните имат уникални преглеждания и всеки втори се абонира ;)

Ясно, извини ме за критиката просто за пръв път виждам канал който има общо 380 000 преглеждания на всички клипове а от тях 150 000 да са се абонирали :)
 
Не съм правил абсолютно нищо за да събирам последователи. Всичко се случи по-нормалния начин хората харесват песните имат уникални преглеждания и всеки втори се абонира ;)
4b0e51ac8054b63f28ec9927a9bf3740.png

Бая натурално 130к от 149к съб-а в периода от 1 месец, като ако показваше по дата най-вероятно щяха да са от 1 или 2. Не, че се заяждам, ама то ще ти извади очите, ако се погледне и Views Statistics-a също си личи за кво иде реч.

GLWS
 
4b0e51ac8054b63f28ec9927a9bf3740.png

Бая натурално 130к от 149к съб-а в периода от 1 месец, като ако показваше по дата най-вероятно щяха да са от 1 или 2. Не, че се заяждам, ама то ще ти извади очите, ако се погледне и Views Statistics-a също си личи за кво иде реч.

GLWS

Как се прави това нещо 130к за 1 месец .. и аз искам :D
 
За много по-малко то 14к. :D
 
Колеги, гледайте малко:

Има клип с 245,558 гледания, 938 лайка, и 58 коментара. Канала има само 28 клипа, които са музикални видеота. 28 клипа и 150К съба? Аз имам канал с 400 музикални видеота, подобен канал на тоя, и имам едва 300 съба. И му гледайте статса малко. За последните 30 дни е изгубил почти 400 съба. Бот прегледи и събове-ботове. Само един репорт му трябва на този бизнесмен и Ютуб ще му види сметката много набързичко!

Ние да не сме балъци някакви? Защо трябва българин — българин да лъже? Дотам ли стигнахме сами да си ядем хляба? Срамота, направо се засрами, наистина се засрами! Тази вечер като легнеш си помисли внимателно какво правиш!
 

Горе