Търся допълнителни доходи помогнете!!!

pkoleva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Мога да пиша статии на почти всякаква тематика, също така преразказвам текстове. Готова съм да покажа на всеки пожелал работата ми и да обсъдя цени и срокове. Мерси предварително за дадения ми шанс с някои от вас съм работила с други не и се надявам да успея да помогна.
 
От: Търся допълнителни доходи помогнете!!!

Ако имаш свободно време защо просто не напишеш няколко статии, които можеш да продаваш след това? Така няма да седиш безучастно. Купуват се статии на всякаква тематика, разгледай предишни подобни обяви и ще намериш точните ниши, към които да се ориентираш ;)
 
От: Търся допълнителни доходи помогнете!!!

Здравей, драсни ми и на мен искам да видя нещо твое интересувам се от статии на български. Цени също ме вълнуват.

Поздрави,
Галин
 
От: Търся допълнителни доходи помогнете!!!

След като можеш да правиш тези неща, защо е необходимо да молиш за помощ в заглавието. Напиши малко повече за твоите умения, дай примери и бъди поне малко по-горда. Вярвай в себе си и доходите ще те споходят :)
 
От: Търся допълнителни доходи помогнете!!!

Здравей, ще ти покажа нещо мое дай моля имейл на който да пратя. А цените зависи от думите като най-скъпи са от по 5 лева 500 думи и така надолу.
 
От: Търся допълнителни доходи помогнете!!!

Хайде слънцето изгря на хоризонта и аз отново приемам поръчки. Първите трима ще получат отстъпки...
 

Горе