Търся дропшипинг доставчици на мебели и продукти за дома и градината

Здравейте на всички!
Имам онлайн магазин за мебели и продукти за дома и градината и набирам още доставчици, които предлагат продукти в тази област.
Сайтът е от 5 години и предлага около 3000 артикула, но желаем да разширим още асортимента си.
Който има подходящи стоки за нашият магазин, нека ми пише.
Благодаря предварително
 
Здравейте, имаме фирма за производство на мека и корпусна мебел. Цехът се намира в гр.Търговище, ако имаш някакъв интерес, пиши мога да ти дам номер за връзка.
 
Здравейте, мога да предложа асортимент от около 500 продукта които са във вашата насоченост - удължители, макари, осветление, инструмент, стойки за телевизори, батерии и акумулатори и други

Сайта ми е mladtehnik.com - при интерес, пишете на Л.С както и по телефон 0876773093, Георги Колев
 
Здравейте, имаме фирма за производство на мека и корпусна мебел. Цехът се намира в гр.Търговище, ако имаш някакъв интерес, пиши мога да ти дам номер за връзка.
Здравейте, проявявам голям интерес и бих искал да се свържа с Вас. моля обадете ми се на 0878 24 95 27 или ми пишете на [email protected] .Сигурен съм, че бихме могли да работим заедно и да си сътрудничим.
Петър Андонов
 

Горе