Търся: Търся дългосрочно копирайтър за блог статии и качване на продукти в онлайн магазини

Колега, ти май или не четеш или си наистина madgooglebot...no offend. 5-ти път ти казвам, че нямам никакъв отговор от автора на темата. Затова и писах след подновяването на търсенето на въпросната позиция. Дали искам или не искам да се ангажирам с даден проект мога да кажа едва след като се запозная с детайлите. Предполагам и ти си така. Макар и да минаваш с 200, виждаш детайлите, right? "Пича" нека си пуска. Това е форум и свободна държава като цяло (уж). Всеки може да прави каквото си иска в рамките на закона. Обаче е и мое право да изразя мнение. Излизат тука фрилансърите "лоши" (може и така да е, не споря), но автора не гледа сам себе си. Пиши на всички, питай всички, дай подробно инфо и тогава прецени кой какво защо и така нататък...пък после "съди". Това е елементарна логика за нз...може би мислене в 8-ми клас...
 
ахахаха много го мислиш май май май, през Юни.., заеби..., дреме ти.. ходи тръсни некоя пълна кака и стига писал.. а Действай :)
 
ахахаха много го мислиш май май май, през Юни.., заеби..., дреме ти.. ходи тръсни некоя пълна кака и стига писал.. а Действай :)

Аз нямам календар като пойните птички през юни да отлитам и през ноември да се връщам или обратно. Преценил съм, изразлил съм мнение, писал съм. За каките не се тревожи за мен или който и да е. За такива теми си има Дон Жуан форуми ;). Регни се и там, ако искаш. Free will :)
 
Да ти имам проблемите... ти виж, че тия олигофрени Испания изпуснаха мача, и май май изобщо не им дреме с колко ме вътриха :D :D :D
 
Да ти имам проблемите... ти виж, че тия олигофрени Испания изпуснаха мача, и май май изобщо не им дреме с колко ме вътриха :D :D :D

Хаха всеки луд с номера си, дето се казва.
 
Пробрах бате.., безнадежден случай си.. чак ми е жал, честно :) Ама нека, те тека мое се научиш нещо.. (глад мори добитъка) първо изяЖ всевъзможните дървета, тогава пиши пак, да те видим, колко си остроумен :p
 
Пробрах бате.., безнадежден случай си.. чак ми е жал, честно :) Ама нека, те тека мое се научиш нещо.. (глад мори добитъка) първо изяЖ всевъзможните дървета, тогава пиши пак, да те видим, колко си остроумен :p

Ти обиди ли се, Фройд ли си чел, Юнг ли, Адлер ли, Милтън, когнитивна? Много лесно ти става жал. Да не си от Петър Дънов братството? Как го прецени това "батеното"? Глад мори, съгласен съм. Ял съм всичко, според ситуацията. Не съм казал, че съм остроумен. Не виждам какво те засяга темата тука..нито кандидатстваш за позицията нито нищо. Или викаш това нормално да за google spiders. Да влизат навсякъде....
 
ахахаха абе ясно, колко и да се кашираш пълната тедка ако са ти се яВи ще й цепнеш потника ахахаха Айде стига се кълчи, такива съм ги виждал кат теб тийн-импекс цифра бройки героИ недостъпни ахаха :D

Ама има и варианта да одиш да си теглиш една хаЙдушка и да приключиш мъките, поне за момента.. ахаха ;)
 
ахахаха абе ясно, колко и да се кашираш пълната тедка ако са ти се яВи ще й цепнеш потника ахахаха Айде стига се кълчи, такива съм ги виждал кат теб тийн-импекс цифра бройки героИ недостъпни ахаха :D

Ама има и варианта да одиш да си теглиш една хаЙдушка и да приключиш мъките, поне за момента.. ахаха ;)
Ти къде отиде бе човек, кво ти става? Well known Member си, защо се излагаш така? Аре да не минаваме на лични нападки, става ли? Не съм те обидил, държа се с теб според етикецията, но не бъркай уважението с малодушие. Очаквам ответното.
 
@M.I.6.

Не знам с какво се помислихте за толкова по-специален от всички други в този форум, но само ще споделя за статистиката:

При една такава тема, в рамките на 30 минути са кандидатствали вече 20 човека. В последствие - те стават повече.
Нито сте бил от първите писали, нито сред тези, които съм си избрал на база портфолио, опит и тнт.

Авторът на темата/работодателят - има право да си прави сам подбора на персонал.
Също така - авторът на темата има право да не отговаря на абсолютно всички десетки кандидати, така както работодателите не звънят и не пишат на всички 200 кандидата за работа по дадена обява в Jobs, за да ги уведомят, че към момента не са необходими услугите им.

Отново повтарям: При една такава тема - напливът от кандидати е голям...

Но започвам да си мисля, че подобно на Jobs - масата просто спами, че иска позицията, без да е прочетено за какво става дума, без да се замислят... Copy + Paste + Send...

Споделих, че хората, с които СЪМ РЕШИЛ да вляза в контакт на база това, което са ми писали - са се оказали несериозни и макар и гневно, с примеси на любопиство и изненада - питам защо пишат и се ангажират, като в последствие се оказва, че не могат да поемат ангажимент. Без изобщо да са били коментирани цени на този етап. Разбирам някой да се е свързал, да е разбрал какво е заплащането и да се е разочаровал и затова да си е намерил причина да се оправдае, но това съвсем не е така. Цени не са били коментирани. Били са оставени на острещната страна.

Не мога да разбера какво казвате? Няма логика. Че понеже първите 5, с които съм влязал в контакт са ме подвели - то е трябвало да губя време да пиша и на останалите 30, 1 по 1? НЕ! Тъкмо поради тази причина писах днес да ми пишат само тези хора, които могат да поемат ангажимент за посочения брой продукти за посочения период от време.

П. С. Заплащането е в пъти над посочената подигравателна сума, а проектите ни - дългосрочни (за месеци напред). До този момент - нито веднъж през живота си не съм се пазарил с копирайтър или с uploader на продукти за цена. Каквото са ми предложили хората, с които съм работил - толкова е била и тарифата. Въпреки, че вече имам база за сравнение.

Мога да ви дам достъп до профила и срещу 0.20 ст да отговаряте с copy+paste на всички съобщения на кандидати, с които не съм влязъл в контакт, за да пратя инструкции, става ли? :)

@madgooglebot

Испанците са много зле на това първенство, млад отбор в период на предход. Още първия мач трябваше да ти подскаже да не рискуваш с тях... Немците и французите... От фаворитите. А приятната изненада на първенството - бих я търсил в Шевченко и Украйна. Силлни мачове направиха, 4 гола в 2 игри. Ще ударят австрийците.
 
@M.I.6.

Не знам с какво се помислихте за толкова по-специален от всички други в този форум, но само ще споделя за статистиката:

При една такава тема, в рамките на 30 минути са кандидатствали вече 20 човека. В последствие - те стават повече.
Нито сте бил от първите писали, нито сред тези, които съм си избрал на база портфолио, опит и тнт.

Авторът на темата/работодателят - има право да си прави сам подбора на персонал.
Също така - авторът на темата има право да не отговаря на абсолютно всички десетки кандидати, така както работодателите не звънят и не пишат на всички 200 кандидата за работа по дадена обява в Jobs, за да ги уведомят, че към момента не са необходими услугите им.

Отново повтарям: При една такава тема - напливът от кандидати е голям...

Но започвам да си мисля, че подобно на Jobs - масата просто спами, че иска позицията, без да е прочетено за какво става дума, без да се замислят... Copy + Paste + Send...

Споделих, че хората, с които СЪМ РЕШИЛ да вляза в контакт на база това, което са ми писали - са се оказали несериозни и макар и гневно, с примеси на любопиство и изненада - питам защо пишат и се ангажират, като в последствие се оказва, че не могат да поемат ангажимент. Без изобщо да са били коментирани цени на този етап. Разбирам някой да се е свързал, да е разбрал какво е заплащането и да се е разочаровал и затова да си е намерил причина да се оправдае, но това съвсем не е така. Цени не са били коментирани. Били са оставени на острещната страна.

Не мога да разбера какво казвате? Няма логика. Че понеже първите 5, с които съм влязал в контакт са ме подвели - то е трябвало да губя време да пиша и на останалите 30, 1 по 1? НЕ! Тъкмо поради тази причина писах днес да ми пишат само тези хора, които могат да поемат ангажимент за посочения брой продукти за посочения период от време.

П. С. Заплащането е в пъти над посочената подигравателна сума, а проектите ни - дългосрочни (за месеци напред). До този момент - нито веднъж през живота си не съм се пазарил с копирайтър или с uploader на продукти за цена. Каквото са ми предложили хората, с които съм работил - толкова е била и тарифата. Въпреки, че вече имам база за сравнение.

Мога да ви дам достъп до профила и срещу 0.20 ст да отговаряте с copy+paste на всички съобщения на кандидати, с които не съм влязъл в контакт, за да пратя инструкции, става ли? :)

@madgooglebot

Испанците са много зле на това първенство, млад отбор в период на предход. Още първия мач трябваше да ти подскаже да не рискуваш с тях... Немците и французите... От фаворитите. А приятната изненада на първенството - бих я търсил в Шевченко и Украйна. Силлни мачове направиха, 4 гола в 2 игри. Ще ударят австрийците.

Като нямате време да отговаряте (макар и copy-paste) не се оплаквайте, че били несериозни хората., които САМ СТЕ СИ ИЗБРАЛИ. Свободна воля!

"Мога да ви дам достъп до профила и срещу 0.20 ст да отговаряте с copy+paste на всички съобщения на кандидати, с които не съм влязъл в контакт, за да пратя инструкции, става ли?"

Тия оферти си ги предлагайте официално в пост, не на мен. Като нямате време да отговаряте, няма да се оплаквате от фрийлансърите, защото сте избрал някой/я по интуиция (щот не ви пука за цената и не питате дори да кажа 5лв за 5мин. работа нали така ;). Айде да не се залъгваме всички и да се разминем дипломатично. Пускайте си обяви и оферти колкото искате. Както казах Money Talk. Но не е добре да се "оплаквате" от качество, макар, че сте проверили разговор само с 5 от 30.

Цитирам:

"Не мога да разбера какво казвате? Няма логика. Че понеже първите 5, с които съм влязал в контакт са ме подвели - то е трябвало да губя време да пиша и на останалите 30, 1 по 1? НЕ!"

Такива тип "ощипана мома" просто няма как да се сдържа да не коментирам. Писал на 5 от 30 и защото изтеглил къса клечка се жалва тука, че някоя била бременна, друг имал изпит. Като чак толкова не ви интересува цената, защо не пуснете един "гражданки договор", че да покажете вашия непокисъм и сериозност за цени и задължения. Има си начини.

Хайде да не правим темата Ю-Ги-О арена а? Ваша си е все пак. Ако Ви е кеф, няма проблеми. Money talk ;)
 
И като Ви пишат кандидати на конвейер, че чак не може да смогнете да отговорите, какво подновявате темата? Дърпайте другата клечка и се надявайте да не е майка с дете, че гледам се оплаквате от това.
 
Здравейте,
С цялото си уважение към автора, бих вметнала, че е много трудно да се намери човек, който не е майка или не е студент. Човек, който не попада в тези категории и ще Ви върши работата бързо и качествено, както силно вярвам, че искате, ще Ви таксува с по-висока цена от обичайната (зависи дали искате копирайтър и оптимизатор или просто човек за качване).

Също така, изключително непрофесионално е така да се изказвате, но разбирам фрустрацията Ви, въпреки че сме възрастни хора и трябва да умеем да сдържаме емоциите си.

Аз, например, без наистина добро заплащане или предложен трудов договор изобщо не се навивам да работя вече. Не съм майка, не съм студент, но с предишния опит, който имам с клиенти, вече наистина много ги подбирам. Затова и не пиша тук, само преглеждам, но ми направи силно впечатление изказването Ви.

Желая приятен ден и се надявам да сте ме разбрали правилно! Преди всичко сме хора и трябва да се уважаваме.
 
Нищо не са 200 продукта на седмица, верно се излагате.. Тва само вечер преди да си легнете, може да ги качите тия 30..

Да прецаках се яко с испанците, моя грешка, че заложих на стара слава и подцених поляците :)
 
1. Ангажиментът задължително върви с граждански договор.

2. Никой не е казал, че работата не е за студенти или майки.

Напротив - ще се радвам някое младо семейство да си помогне финансово...

Възмущението е от това, че пишат хора, които не могат да поемат ангажимента и питането ми е защо тогава пишат...

Не търся еФтиното, търся качественото.

Подновявам темата, защото няма да отговоря на старата вълна от спам и ще прегледам само новите кандидати, надявайки се, че са схванали къде е проблемът. Не че не може пак да се случи същото. Но щом претендират, че могат да пишат, то дано могат и да четат.

Май не сте ме разбрали...

Всяка майка и всеки студент, както и всеки работещ - може да си направи сметката дали има време да работи допълнително или НЕ и ТО ПРЕДВАРИТЕЛНО, а не да губи времето на хората. Всеки човек - като цяло, без значение от социалния си статус.

Питането и възмущението ми бе: "Защо пишете, като в последствие се оказва, че нямате време да поемете ангажимент?"

И един Ганчо тука започна да обижда наред и да си съчинява, че за пари бил проблемът, че нещо против майките и студентите сме имали... Че Ю Ги О не му харесвало, че не сме отговаряли на всички 1 по 1 да влизаме в комуникация и да се обясняваме, че още повече да се губи време... И ние имаме деца, но това не пречи да сме сериозни в работата си.

Поради тази причина просто МОЛЯ да не ми пишат хора, които ще ми загубят времето няколко дни да обяснявам, да пращам инструкции за качване, телефонни разговори, като топката в определянето на цената е в ръцете на копирайтъра на база тестовия продукт... И после изведнъж да се започне с ограничителните изисквания....

Например: Защо някой ми пише, после ми казва, че тоя месец не можел да качва, можел чак след месец...?
 
Обаждам се да кандидатствам по обява за работа, за да кажа на фирмата работодател, че не мога да върша тази работа. Комедия.

Само за информация - вече имам няколко копирайтъра и ъплоадера, просто трябват още... Към момента - за качване, 1 човек.
 
... А приятната изненада на първенството - бих я търсил в Шевченко и Украйна. Силлни мачове направиха, 4 гола в 2 игри. Ще ударят австрийците.
Ае и тука изгорех.. май аз съм каръка :D:D:D
 
Идиотското е, че това е масова практика. Пускат обява и не отговарят. И е напълно нормално, след като не получи отговор човек да поеме друг ангажимент.
 

Горе