Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Здравейте.Включвам*се*може*би*много*късно.Пръв*говорим*език*за*мен*е*гръцкият.Ако*все*още*се*интересувате*моля*свържете*се*с*мен*на e-mail :[email protected]
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Здравейте
Владея перфектно гръцки език. Аз съм заклет преводач от/на гръцки език. Завършил съм средното си образование в Гърция. Дипломиран филолог съм от Благоевградския университет. Имам опит с преводи както на специализирани текстове, така и художествена литература. Ще се радвам да се свържете с мен и да обсъдим подробности по това какво ви е необходимо.
Цените за превод са логични. Издавам фактура, ако желаете.

Поздрави
Николай Джемеренов
e-mail ndjhemerenov at gmail dot com
mobile 088 55 24 505
skype nikolai.djhemerenov
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

az se interesuvam skype:nin4ety1915
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Здравейте, и аз се интересувам ако все още имате интерес. Владея перфектно английски и гръцки. За контакт: skype name: stronzeta
 
От: От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Здравейте,
Предлагам опит в строителния бранш. Като преводач работя техническа документация на английски и немски. Руски също.
Skype ползвам рядко но е-мейл kranbau в abv.bg има достатъчен капацитет. Ако съм закъснялмоля за извинение.
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Здравей,
магистър филолог съм (с полска и немска филологии) и в момента превеждам за чужбина. Ако все още търсиш хора, пиши ми Skype ID: gergana_simeonnova6
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

справям се перфектно с превод на няколко езика.Имам опит в превода.Срок 1 ден за превод.Нуждая се от работа.моля отговорете ако обявата е валидна
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Превод от български на немски - skype: hakep-a146
 
От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Мога да се включа с превод на немски език.
 
От: От: Търся: превод на статии на немски и гръцки и писане на статии на български

Превеждам професионално в кратък срок,много прецизно,но ако желаете и обощено. Свържете се с мен на skype:antoaneta_choper
 

Горе