Търся програмист на свободна практика за WP

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте,

Имам доста сайтове на WordPress, които се нуждаят от периодични разработки от всякакво естество. За това ми трябва човек на който мога да разчитам и да се свързвам с него при нужда.

Може да предлагате услугите си и тук в темата, както и на ЛС.
 
От: Търся програмист на свободна практика за WP

Благодаря на всички, които си предложиха услугите. Не успях да отговарям на всички, наистина доста хора ми се включиха. Спрял съм се на един пич от тук и съм много доволен. Когато той е възпрепятстван ще се свържа и с някой от останалите пичове. Благодаря Ви!!!

Може темата да се счита за неактивна.
 
Здравейте,
Tърся програмист за създаване на интернет сайт в Wordpress. Има ли някой свободен? :rolleyes::oops::D
 
Най-смешното е, че за да създаваш интернет сайт на готова система за управление на съдържание, не ти трябва програмист, това е идеята на тези системи :D
 
Най-смешното е, че ти е толова тъпо, че стоиш по форумите да подчертаваш грешките на хората! аре чупка като не можеш да помогнеш
 
Най-смешното е, че ти е толова тъпо, че стоиш по форумите да подчертаваш грешките на хората! аре чупка като не можеш да помогнеш

Поне не съм изпаднал до толкова, че да правя фалшиви профили, за да спамя.
 
Не разбирам какъв ти е проблема! Регистрирах се защото търся човек, който да ми помогне със сайта срещу заплащане, т.к. това не е моят бранш! Не можеш да помогнеш? Въздържай се от тъпи коментари и не досаждай :cool:
 
Не разбирам какъв ти е проблема! Регистрирах се защото търся човек, който да ми помогне със сайта срещу заплащане, т.к. това не е моят бранш! Не можеш да помогнеш? Въздържай се от тъпи коментари и не досаждай :cool:

Ами, успех Минке! :D
 
Е първо добре дошла във форума, а на драскачите да кажа: не всеки знае какво е wordpress или тем подобни! Този потребител търси помощ, а не подигравки. И по темата, ако все още имаш нужда от човек, моля за емайл мога да Ви свържа с един.
 
Е първо добре дошла във форума, а на драскачите да кажа: не всеки знае какво е wordpress или тем подобни! Този потребител търси помощ, а не подигравки. И по темата, ако все още имаш нужда от човек, моля за емайл мога да Ви свържа с един.
Благодаря ти наистина! Пичага си!
Емайл-а ми е [email protected]
 
Сега ще ти пиша.
 
Е първо добре дошла във форума, а на драскачите да кажа: не всеки знае какво е wordpress или тем подобни! Този потребител търси помощ, а не подигравки. И по темата, ако все още имаш нужда от човек, моля за емайл мога да Ви свържа с един.

Драскач си ти, приятелю, като направиш малко повечко време в този форум, ще започнеш да усещаш профилите направени за забавление - като този, лично аз бих се радвал да ни държиш в течение, ако осъществиш някаква сделка с въпросният индивид Минка, щото силно са съмня'ам да се случи друго, освен да ти изгуби времето.
 
Мойто момче, това че си регистриран тука от 2008 година не ти дава право да се отнасяш както си искаш с потребителите ЛАМЕ! Индивид или не форума си има правила! Като си толко стар потребител, земи си прочети правилата на форума, а не да ми се праиш на стар играч. Ай со здраве and get life d1ckhead. Go play pokemon и не се занимавай с мене мръчо!
 
Мойто момче, това че си регистриран тука от 2008 година не ти дава право да се отнасяш както си искаш с потребителите ЛАМЕ! Индивид или не форума си има правила! Като си толко стар потребител, земи си прочети правилата на форума, а не да ми се праиш на стар играч. Ай со здраве and get life d1ckhead. Go play pokemon и не се занимавай с мене мръчо!

Богат речник имаш, сигурно си забавен по IT партитата.
 
Здравейте имам нужда от уеб програмист за доработки по Wordpress-ка тема. Малки не толкова съществени промени. Моля ако има хора които могат и имат желание да ми оставят тел. за връзка на лично.
 
Аз търся също за доработване на няколко къстъм неща по действащ сайт. Пишете на ЛС.
 

Горе