Търся програмист

Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,
(знам, че темата не е за тук но в правилния раздел нямам разрешение да публикувам тема)
Търся програмист, който има готови системи и скриптове за продаване. Желая да разгледам онлайн демо и част от кода (да видя как е написан). Препоръчително е проектите да са писани на PHP по - висока от 4-та версия.

За контакти:
E-mail: [email protected]

НЕ ПИШЕТЕ ЛС! Отговор само по E-mail [email protected].
 
От: Търся програмист

Скриптовете трябва да бъдат задължително с админ панел.
 
От: Търся програмист

Но какви скриптове? За хостинг на изображения? Скриптове от типа на видео-линк->песен/изтегляне на видеото, архивиращи скриптове...
За CMS, CRM, ERP, блог системи...?
Като кажеш, че искаш скрипт и за предпочитане на PHP с ACP е все едно да кажеш, че си търсиш превозно средство, за предпочитане - кола с 4 врати.
 
От: Търся програмист

Сситемата трябва да има задължително админ панел и да не е готова, а автторска.
 
От: Търся програмист

Авторка система с админ панел, която прави какво по-точно? Система за управление на съдържанието? Продажба на чорапи? Или няма значение?
И за какви суми става дума или няма значение?
Погни ни, за да ти помогнем.
 
От: Търся програмист

Говоря за сайтове и скирпове на всякаква тематика. Стига да съдържат обширен администраторски панел и да имат развитие. Т.е НЕ нещо от сорта на някакви пожелания за рожден ден. Добавяш пожелание и готово. Ако желаеш можеш да ме намериш на сакайп de4ko_bobole4ko и да ми пердложиш нещо, като аз ще ти предоставя примери за да разбереш какво говоря.
 
От: Търся програмист

Дай ми повече инфо на лс. имам каквото искаш! Бюджет за какво ти ся.
 
От: Търся програмист

Опитах се да те добавя във скайп, но не ми зарежда нищо с това име. Аз имам уеб студио и ти предлагам наша хубава система писана от нас и с възможности на 100%. При нас няма невъзможни неща, пиши ми на скайп: staind81 (Iliyan Georgiev)
 
От: Търся програмист

Дай ми повече инфо на лс. имам каквото искаш! Бюджет за какво ти ся.
Трябват ми вече готов проект или система. Приеми, че ще ги колекционирам, а не да ги пускам оналйн.
 
От: Търся програмист

Извинявам се предварително ако съм язвителен.
Това за някаква дипломна работа ли ти трябва? Защото до колкото разбирам ти трябва нещо работещо, ама без значение какво е.
Съвет: измисли нещо, кажи как искаш да работи, поискай оферта и ще стане срещу определена сума за сметка на загубено време и малко знания от отсрещната страна.
Мързел: Има ... меко казано десетки хиляди готови решения на този "проблем" а дори и това не се постара да направиш.
Чети, учи или плати. Ще има резултат.
 
От: Търся програмист

Извинявам се предварително ако съм язвителен.
Това за някаква дипломна работа ли ти трябва? Защото до колкото разбирам ти трябва нещо работещо, ама без значение какво е.
Съвет: измисли нещо, кажи как искаш да работи, поискай оферта и ще стане срещу определена сума за сметка на загубено време и малко знания от отсрещната страна.
Мързел: Има ... меко казано десетки хиляди готови решения на този "проблем" а дори и това не се постара да направиш.
Чети, учи или плати. Ще има резултат.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62613
 
От: Търся програмист

Вадим думите с ченгел.
Сега разбирам, че трябва да да има връзка и със социалните мрежи. Съответно да има някаква база данни с кой знае какво, и да е поне малко интуитивно. Давай, кажи ни още.
 
От: Търся програмист

Вадим думите с ченгел.
Сега разбирам, че трябва да да има връзка и със социалните мрежи. Съответно да има някаква база данни с кой знае какво, и да е поне малко интуитивно. Давай, кажи ни още.

пиши ни ЛС за повече инфо
 
От: Търся програмист

Колега извинявам се че ползвам темата ти но просто ми е много спешно, за което се извинявам.

Търся човек, който да истрие доста беклинкове, който сочът към моя домейн.

Работата е доста, за което плащам стабилно.

Благодаря !

Още един път извинявай !
 

Горе