Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

tsunami

New Member
Рейтинг - 87.5%
6   1   1
Здравейте! Търсим реклама (на статии) в (големи, незадължително) български фейсбук страници, групи, профили. Готови сме да разгледаме и помислим над всяко едно предложение, но моля като ми пишете да има конкретно такова, т.е да има линк към страница/и-те или групите и профилите, информация за видимостта(reach), цена за еднократна публикация и за дългосрочни пакети. Заинтересовани сме и от друг тип реклама, така че, ако имате добро предложение може да го споделите с нас. :)
 
Последно редактирано:
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Некоректен потребител, съветвам ви да не работите с него!
 
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Некоректен потребител, съветвам ви да не работите с него!

Може ли повече инфо защо е некоректен?
 
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Да, не си изпълни поръчката в срок и все още не ми е възстановил парите за оставащите лакове, които не ми се добавиха в страницата!
 
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Здравейте,

Разполагам с новинарски сайт - прави средно месечно 800 000 импресии + ФБ страница (16 000 фена)
Ако ви върши работа е супер.

Поздрави
 
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Здравей,

Имам 2 супер активни страници, общо 45 хил. фена. Постовете ми достигат до над 600 хил. души на седмица.

Пиши ми на лично за допълнително инфо и цени за постове.

Поздрави,
 
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Темата е малко стара, но и аз се интересувам от нещо подобно.
Изпрате ми инфо за цени и линкове към страници и сайтове да ги разгледам.
Благодаря предварително!
 
От: Търся реклама в Facebook страници, групи, профили... и др.

Здравейте, видях, че сте писали относно Фейсбук реклами във форума. Ние имаме страници с над 500 000 харесвания и парите, които искаме за реклама са далеч далеч по-ниски от тези на момчето, което иска по 6или8 лева за линк. Ако имате интерес пишете :)
 

Горе