Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

manqga

Member
Търся някой който може да ми услужи със сайта си да ме одобрят в Адсенс. Плащам 10 евро след одобрение. (пейпал)
Рекламния код вие ще го поставите да не се ровя аз в сайта ви.
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Вместо да плащаш, правиш си един блог в Блогър, слагаш няколко статии, пускаш си адсенс там и те одобряват в рамките на един ден ;)
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Вместо да плащаш, правиш си един блог в Блогър, слагаш няколко статии, пускаш си адсенс там и те одобряват в рамките на един ден ;)
Това е така но само на теория !
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

И аз като колегата търся сайт за одобрение . Той е обявил цена и аз предлагам толкова който има желание да ми пише .
 
Последно редактирано:
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Това с блога няма да мине

Много сериозни са станали проверяващите за одобряване на нови акаунти на адсенс
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Едно време одобряваха при кандидатстване с блог на Blogger.com, на който има само една-две страници.
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Пробвах с моя нов блог с 10 уникални статии и ме отхвърлиха без да напишат причина ! Трябва да е по стар от 3-4 месеца явно
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Вече си намерих,даже съм одобрен.Мерси на всички които ми писаха ! :)
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

хммм, какво стана с този дето бяше одобрен?

Спореди ако са те баннали, какво си направил, че други да не правят тази грешка
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Кликал си е сам сигурно или е получил помощ от приятели. Кой нормален ще си даде качествен сайт под наем?
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Кликал си е сам сигурно или е получил помощ от приятели. Кой нормален ще си даде качествен сайт под наем?

Или пък иска да прави още един акаунт !! Много са тези които биха си дали сайта ! Има и добри хора в този форум колега .
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Добре е да имате два акаунта поне, ако смятате да се занимавате сериозно с Google AdSense. Защото политиката им е доста несправедлива - могат да ви затрият акаунта без да имате реална възможност да се защитите. Начините това да се случи са много - включително и саботаж от конкуренцията. Всякакви хора има, гледат не те да са добре, а другите да са зле.

Това е една от причините да не се занимавам с AdSense - не се знае кога ще ти изтрият акаунта и инвестицията в сайтове ще отиде на вятъра.

Разбира се акаунтите ви трябва да са на различни имена (физически или юридически лица). Примерно може да имате един акаунт на свое име, един акаунт на името на фирмата си, един акаунт на името на фирмата на братовчеда и т.н.
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Или пък иска да прави още един акаунт !! Много са тези които биха си дали сайта ! Има и добри хора в този форум колега .

И за какво му е на човек акаунт, като един кадърен сайт за одобрение не може да си направи. Или да повлече и някой друг след него? То добрите хора си патят от добрината. Има една поговорка: Няма направено добро ненаказано или нещо такова беше.
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Не ми трябва за мен,а за приятел.За сега си намерих и чакаме да се покажат рекламите,ако това не стане пак ще пиша.
Иначе да,добре да имаш няколко резервни акаунта :)
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

И за какво му е на човек акаунт, като един кадърен сайт за одобрение не може да си направи. Или да повлече и някой друг след него? То добрите хора си патят от добрината. Има една поговорка: Няма направено добро ненаказано или нещо такова беше.

Нищо от това което каза не е вярно дори и поговорката :D
''Няма ненаказано добро'' !
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Отново търся сайт за одобрение! Да е с уникално съдържание и да не е стар сайта..... поне на 5-6 месеца
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Вдигаммммм тематааааа
 
От: Търся сайт за одобрение в Адсенс-Плащам си

Вдигам темата ...... търся сайт спешно !
 

Горе