Търся съдружник за нишов сайт

monty_gl

New Member
От три години (юни 2018) поддържам нишов новинарски сайт (посветен е на определен спорт), който е номер едно в България в своята област. Започнах с него като хоби и всичко по него съм правил сам - от цялото съдържание до дизайна. В момента публикувам поне по една публикация на ден и вече е повече като работа, отколкото хоби за забавление :D. Поради тази причина търся някой, който да ми помогне да монетизирам сайта и евентуално заедно да го направим някакъв източник на доходи. В момента не изкарвам и една стотинка от сайта, поради тази причина не мога да предложа възнаграждение, а предлагам % от бъдещите приходи. Сайтът е двуезичен, български и английски, като съдържанието е уникално, преводът на английски не е автоматичен. Просто пиша на двата езика всяка от новините. В сайта има и база от стотици уникални снимки, направени от мен. Към момента сайта има по около 6000-7000 посещения на месец. По-голямата част от трафика е органичен и идва от САЩ, България и Великобритания. Ако проявявате интерес моля пишете на лично, за да ви дам линк към сайта и да отговоря на въпросите, които имате.

P.S: Знам, че мястото на този пост не е в тази тема, но съм нов потребител и не мога да публикувам в категорията "Marketplace" :(
 

Горе