Търся хора за писане на статии на български

От: Търся хора за писане на статии на български

Интересувам се от работата. Скайп - thirteen_m.d.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Супер, не съм знаела, че тази моя параноична склонност да търся синоними на вече употребени думи си имала и термин... Много ще ми е приятно да "работя" това. В кавички, понеже това няма да е работа в типичния смисъл на думата за мен.

P.S. между другото, как се справих на практика по-горе ;) ?
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Работата ми дойде в повечко напоследък, трябва ми още един човек.

Моля преди да "кандидатсвате" подгответе един кратък текст (2-3 изречения) по зададените в първия пост критерии.

Поздрави :)
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравей, понеже не мога да пиша на ЛС, ако все още офертата е в сила , моля да ми пишеш на vasilevaelen в gmail. Имам 1-2 спиннати статии на случайна тематика, ако отговарят на критериите ти може да опитам с твои поръчки.:)
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, имаме интерес към Вашето предложение.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, предложението ме интересува, пишете на лично. Благодаря!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте! Предложението ме интересува, но не мога да пиша на лични съобщения, понеже съм нова във форума. Мога да се справя със задачата, въпросът е къде мога да Ви изпратя образец, какъвто искате.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте! Интересувам се от предложението и мога да се справя. Проблемът е, че не мога да пиша на лични и да изпратя образец, който искате, защото съм нова във форума. Ако желаете, пишете ми, за да ми кажете къде мога да ви изпратя пробние материал, който изисквате.
 
От: От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, интересувам се от офертата, но съм нов тук, но пък имам опит в това, само че на английски - пишете на лично при интерес.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Мисля, че писах на всички, които бяха проявили интерес предния път. Все пак да кажа и тук, че ми трябват още 2-ма човека.
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здpавейте! Имам интеpес към пpедложението. Имам опит в писането на статии. Ако все още търсите хора, моля, пишете ми на мейла - milena.jordanova в абв.бг
Благодаря предварително!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

И аз имам итнерес, пишете ми ако можете по-подробно на мейл [email protected]
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, приятели!

Имам нужда поне от двама нови човека в екипа, който има интерес нека да се свърже с мен!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

И аз се интересувам.


Моля преди да кандидатсвате подгответе един кратък текст (2-3 изречения) по зададените в първия пост критерии и ми го пратете на ЛС.

Поздрави!
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте,имам интерес към предложението ви.

пишете ми на скайп: mi6i794
 
От: Търся хора за писане на статии на български

Здравейте, имам опит в работа с TBS със статии на английски, пиша и статии на български. Skype tzhvarna
 

Горе