Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

vitko5

New Member
Само с една Регистрация.Тя става бързо.РЕГИСТРИРАЙТЕ и Печелете от 0.10 до 0.25 цента на клик.Много високи цени на клик.Побързайте и се регистрирайте още сега.

РЕГИСТРАЦИЯ - http://www.tinymassive.com/publishers/?rid=831e97514be24f869d654dbb9eff622d

Включването в TinyMassive.com е изключително лесно и отнема не повече от 2 минути, като за това време се изготви и първият рекламен блок за един от моите блогове. Интерфейса на TinyMassive.com е абсолютно елементарен. Много лесен за използване, много лесен за управление и изключително организиран.

Ето как става регистрацията.

Как работи програмата?
1. Записваме се; 2. избираме рекламният формат; и 3. го поставяме в сайта. При генерирането на кода за страницата можем да изберем от 3 метода за подбиране на подходящи реклами – в зависимост от съдържанието на сайта, най-популярните продукти на мрежата или според специфични думи, които можем да въведем.

РЕГИСТРАЦИЯ - http://www.tinymassive.com/publishers/?rid=831e97514be24f869d654dbb9eff622d





Какви са възможностите за печелене на пари от програмата?
От сайта обещават 6$ CPM, което е доста, като се има в предвид, че в Google AdSense съм достигал максимум до 1.4 – 1.5$.

Рекламите които се показват са контекстни предложения за пазаруване. Подобно на AdSense TinyMassive.com обхожда съдтржанието на блога или сайта и показва релевантни на съдържанието продукти. Изключително е подходящ за нишови блогове.

Системата следи за най-купуваните продукти и показва във вашият сайт най-успешните продукти.

Предлагат се различни стандартни размери на рекламните елементи.

Рекламните елементи показват най-ниската цена, най-предпочитаният търговец ревюта и др.

Предлага се също така и афилиейт програма. Вие ще получавате допълнителни 10% от всички, които се запишат през Вашият афилиейт линк.

Запишете се сега и тествайте възможностите за печелене на пари от Интернет на тази ситема.
 
Последно редактирано:
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

ДО 6$ cpm което означава, че може и 0.10$ cpm да направиш ...
Обади се ако ти платят, че нещо не го вярвам
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

ДО 6$ cpm което означава, че може и 0.10$ cpm да направиш ...
Обади се ако ти платят, че нещо не го вярвам
Да, бате. Аре да ти платят и полсе поствай.;)
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Цяла Америка е луднала по този сайт.
Всички блогъри се записват и по форумите вече пишат, че са им платили по 200 - 300 долара само от първия месец.

Аз съм доволен от тях.
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Еми за момента от дневните отчети имам много добри приходи.
Тази програма е наистина върха.
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Добрите приходи са парите които са получени, останалото няма никакво значение. А и доста е относително "много добри приходи" - за един са $50 месечно, за друг $50 дневно.
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Може ли да се слага на български страници ?
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Разбира се, че може и ти отчита една и съще цена на клик направен както от България така и от Пакистан или Индия :)

Няма никакви проблеми.То за това всички блогъри са луднали по този сайт.
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Може ли да се слага на български страници ?

Видях че си сложел реклами в сайта ти за игри и той е на англииски.Много се радвам и ти пожелавам успех и добри доходи от този сайт.

И за всички блогъри им препоръчвам да пробват с една проба няма да загубят а могат само да спечелят.

Късмет и много пари за напред. :)
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Еми за момента от дневните отчети имам много добри приходи.
Тази програма е наистина върха.

aйде да пуснеш едно скрийншотче за добрите съфорумници :) ?
 
От: От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

aйде да пуснеш едно скрийншотче за добрите съфорумници :) ?

Като ми изпратят парите направя скрийншот и от пейпал от тинимасиви за плащането.

Вече като си разговаря и с рефералите виждам че и те са много доволни за сега о т програмата.
И пак казвам следя във англииските и американските форуми тази програма я определят за заместителя на гоогле адсенс, защото тук ти се появяват реклами според съдържанието на сайта ти + това собственика на тинимасиви е мултимилионерка и много известна личност.

Който се регистрира може само да спечели рекламите са страхотни ;) :p :)
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

You will receive your payments approximately 45 days after the end of the month in which your current balance exceeds $10. незнам как са си взели толкова бързо парите важно е да преметнеш хората и да се регнат под теб
 
и освен това обикновено сайтове които обещават нещо което е прекалено хубаво за да е истина няма да платят и освен това се използват да събират данни за небрежни уебмастъри които ползват едни същи юзер и парола навсякъде и да бъдат ограбени...


компанията я има от началот на юли според блога тоест наи първите уебмастъри ще получат пари чак на 15 септември

освен това амазон е на 5 процента комисона с технио релмаи в уиджеттите няма как д аизбият парите никога

и гугъл кеша казва че позлват че позлват гугъл мап апи за друг друг сайт

edit

всъшност къде обещават $ 6 за иляда импресии?
може и да са истинска програма дават пари за клик а не за импресии но витко 5 нещо не е прочел /превел просто търдят че техните уиджети имат толкова добра кликаемост че ще получите достаъчно килкове ги напрвите от хилада импресии :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Много съгласен, както и - като не са ти платили и не познаваш някой на който са платили, за какъв ... му правиш реклама - за даунлай ли? Много се съмнявам че ако той не си получи парите, ти който си го препоръчал за програмата ще си ги получиш. Онлайн бизнеса е и мисъл в преспектива. Имайте го в предвид. ;)
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

става въпрос че заблуждава хората... като казва че мн добре плащат и т.н. както преди тия бъкс кликъри всички викат че плащат да си съберат доунлайн и после
ревът по форумите че не им платили или ги баннали.. а тая програма много ми прилича
на widgetbucks с която знаете какво стана... пак реваха накрая
 
От: От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Разбира се, че може и ти отчита една и съще цена на клик направен както от България така и от Пакистан или Индия :)

Няма никакви проблеми.То за това всички блогъри са луднали по този сайт.

а аз викам да прочетеш правилата преди да пускаш изявления че май не си много в час.. сега най много да баннат реферала ти

The Paid Listings code may be placed on pages with content primarily in English. Paid Listings must not be displayed on any page with content primarily in an unsupported language, without prior consent from TinyMassive.
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

vitko5 говори при свършен факт, и престанете да размивате форума с подобни теми..
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Аз не можах да разбера, защо в тема, пратена в коша,продължава да се разисква.
Некоректно е да правиш реклама на нещо, защото си натрупал нещо виртуално.
В случай си е чист спам и по-добре темата да бъде изтрита, за да не си губим времето с глупости....
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Izida не съм искал да правя спам просто показах че няма как тези хора да са си взели парите както казва витко незнам той колко е събрал но нека покаже след 45 дни колко р взел ;)
 

Горе