Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Sobieski, не беше отправено към теб, а към автора на темата.
Цялата тема е спам, а ние просто си критикуваме ;)
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

И аз мисля че вече е време да се изпразни кофа-та, обаче админите са много алчни за кънтент и така някой ден целия форум ще е за боклука.
 
От: От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

И аз мисля че вече е време да се изпразни кофа-та, обаче админите са много алчни за кънтент и така някой ден целия форум ще е за боклука.
:) Алчни сме бате, и то яко. Все пак трабва да се карат ферарите, а какво по доходно от форума с контент.:) :) :)

Спокойно, форума няма да се напълни с кофти контент, ако трабва ще се локват теми, но няма да се разводни. Но мерси за мнението - винаги ми е било приятно да чуя и твоето - обикновенно е хранене, но и без критика не си е работа.

А Витко (не ми се сърди - ти си ценен мембър), си пуска програми ей така - да билдва даунлайна. Но силно препоръчвам те поне да са проверени от него или от човек на който има голямо доверие. Все пак не е хубава да се постват скемове и в същото време да има истински програми, които плащат. Най-малкото - трудно се ориентират новите членове във форума. А това го затрива в една степен.
 
От: Уникален сайт номер 1 в света за момента на печелене на пари.

Ем прави си когато ми платят ще направя една специална тема относно тази програма.Щом повечето от предприемачите тук са на такова мнение и аз се съгласявам с него
 

Горе