Фейсбук ПРОБЛЕМ

ScreeM

Member
Моля за съвет колегите, които страницата им е била деактивирана и не може да се публикува повече, да ми кажат какво да напиша в обжалването ? Благодаря предварително
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

Малко оффтопик, ама и теб те е хванала балтията явно. Дай малко повече инфо - каква ти е била страницата, банван ли си бил преди?
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

За първи път ме банят, страницата е на обща тематика и качвам по няколко снимки и новини на ден.. Не мисля, че е разумно да ме банят.. Може ли да ми дадеш някой съвет какво да напиша на обжалване, че ми е много скъпа страница. Благодаря
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

Дай повече информация какво си публикувал и т.н... И колко харесвания е самата страница???
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

Колегата му дадох някои съвети по скайп. Надявам се да се оправи, въпреки че е сложно. Ако все пак има късмет ще сподели стратегията, която му е помогнала.
Успех!
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

Страницата ти към някой сайт ли е и какво ти писаха като причина за бан ?
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

Моля за съвет колегите, които страницата им е била деактивирана и не може да се публикува повече, да ми кажат какво да напиша в обжалването ? Благодаря предварително
Напиши им , че си се срещнал със себе си и си преживял сериозен катарзис и вече няма да правиш така :lol:
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

Моля за съвет колегите, които страницата им е била деактивирана и не може да се публикува повече, да ми кажат какво да напиша в обжалването ? Благодаря предварително
Какви са причините, по които е банната?
 
От: Фейсбук ПРОБЛЕМ

На мен когато ми баннаха страници, беше заради пълнене. Не знам защо при теб не са писали. Погледнали си емейла? При мен написаха причината и започна едно обжалване , но понеже две от страниците ми са от 2011 и са към сайта ми , успях да си ги върна, като им показах статистиката от тиксо. Дано успееш да си ги върнеш, но ако е заради пълнене е доста трудно
 

Горе