Продава се: Фейсбук Профили

chris-123

Active Member
Рейтинг - 75%
15   5   0
Продавам Фейсбук профили

Според вашите нужди.
За въпроси на лично съобщение ми изпращайте какъв точно ви трябва:

Профил на Мъж или Жена.
Профили с Приятели или без.
Профили, регистрирани с телефон или без.
Активни
и такива които не са поствали отдавна.
Профилите са регистрирани 2009 - 2016 г.
През тях не са пускани платени реклами.
Цената е 20 лв на профил.

За повече бройки - отстъпка.

Налични в момента: 186 бр. (цифрата се обновява периодично)
 
Последно редактирано:
Драсни ми на ЛС преди колко време са създадени, имат ли приятели и т.н. , ако не е проблем?
 
Този е измамник, платих му на 22.06.2017 г. 210 лв. и се покри и нищо не свърши.
Не си вдига телефона, не отговаря на съобщенията.
Не му се връзвайте на глупостите.
Парите ги поиска на името на Светослав Венциславов *****, ЕГН: 561119****, тел. 0882694444
 
Последно редактирано:
Не отговарям защото имаме повече поети поръчки от колкото можем да изпълним и гледам да ги наваксам. Вашите по срок трябва да са готови на 12.07.2017 (3те страници) и ще има малко забавяне. Съжалявам че може би нямам време да давам толкова обяснение, но в разумен срок + 5-6 дни забавяне от крайния ще бъдат изпълнени... Ще ви помоля да махнете личните данни за сега. Ако не ви изпълня поръчките сте свободни да ги поствате...
 
Не отговарям защото имаме повече поети поръчки от колкото можем да изпълним и гледам да ги наваксам. Вашите по срок трябва да са готови на 12.07.2017 (3те страници) и ще има малко забавяне. Съжалявам че може би нямам време да давам толкова обяснение, но в разумен срок + 5-6 дни забавяне от крайния ще бъдат изпълнени... Ще ви помоля да махнете личните данни за сега. Ако не ви изпълня поръчките сте свободни да ги поствате...
Като знаете, че не може да се справите с поръчките, взимайте по-малко и си запазете клиентите за другата седмица или по следваща. Парите ще си дойдат така или иначе. Дали ще ги вземеш днес, или другата седмица.
 
Данните ги качих след като ти платих и ти взе парите се опитах да ти звънна на телефона който ти даде и оттогава 2 СЕДМИЦИ над 15 позвънявания и не вдигаш телефона си. Накрая звъннах от друг телефон на и вдигана (О, ЧУДО), и ми обесни как няма такъв човек СВЕТОСЛАВ, не познаваш такъв и е станала някаква грешка.
Ако си толкова зает все пак може да вдигнеш телефона за 30 секунди и да кажеш какво е. А не чак след като написах тук пред всички тогава да се сетиш да отговориш, като на всичко отгоре и тук ти писах на лично съобщения няколко пъти - никой не отговаря.
А ако искаш да ти махна данните - ВРЪЩАШ ПАРИТЕ (става въпрос за няколко стотин лева) И ТО ВЕДНАГА, за да мога да си намеря човек който може да свърши работа.
 
Мога да копирам цялата коренспонденция която е на лично съобщения и да я кача ако искате, да сканирам документа с който съм му платил и да кача записа от разговора в който ми обеснява, че няма такъв човек.
 
След като си получа парите ще махна личните данни на ЧОВЕКА КОЙТО МИ ВЗЕ ПАРИТЕ.
 
И при мен имаше сериозно забавяне на поръчката. В крайна сметка я изпълни, НО се бяхме разбрали за бонус заради закъснението, който така и не получих. Комуникацията вървеше бавно и тегаво. Ако не го бях ръчкал, нямаше да получа отговор. Не препоръчвам колегата.
 
Срамна работа... Ако не можеш да изпълниш поръчка - не я взимаш. А ако това с позвъняванията е истина, аз на твое място бих си посипал главата с пепел.
 
Ако не може да се справи да вдигне телефона и да каже ще се забавя с 5-10 дена, върви бавно, но след като взе парите и да се покриеш, не става.
А докато даваше оферта и се разберем за цената се отговаряше на момента.
 

Горе