Фирмен кредит

Casperr

New Member
Здравейте, искам да изтегля фирмен кредит и въпроса ми е, ако фирмата има история, добри доходи и продължава дейността си, но току що е прехвърлена на мое име, дали ще е проблем
И ако има някой който е по-запознат с нещата, може да се свържем в случай че ми трябва някой съвет
 
Здравейте, искам да изтегля фирмен кредит и въпроса ми е, ако фирмата има история, добри доходи и продължава дейността си, но току що е прехвърлена на мое име, дали ще е проблем
И ако има някой който е по-запознат с нещата, може да се свържем в случай че ми трябва някой съвет
Според мен при анализ от тяхна страна на обороти, печалби, активи и всичко изглежда добре, не би имало проблем да ти бъде отпуснат такъв. А вече и при добър бизнес план, би могло и да имаш някакви опции за кандидатстване с цел развитие. Най-добрия съвет може да ти го даде именно някой банков служител, отговарящ за това.
 
в най-добрия случай Овърдрафт и то при обслужващата банка. Иначе за инвестиционен си го избий от главата. Особенно със скорощни промени по обстоятелствата вписани в Търговския регистър.
 

Горе