Фирмен Adsense с възможност за банков превод

kuzmanin

Member
Днес ми пратиха на БГ акаунта в адсенс възможност за банков превод.

Говореше се, че за фирми няма да го правят скоро, но ето - активно е.

Даже си настроих банковата сметка

Чакам превод - беше ми писнало с тия чекове да се разправям
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Честито!
А дано скоро и при другите фирмени акаунти :)

А ти някакви заявки давал ли си , за да ти пуснат този метод?
Някакви анкети да си попълвал?
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Въвеждат го поетапно. Първо за тези които правят по-големи сметки :)
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

За лични акаунти дали ще направят банков превод,че ми писна да ме гледат странно всеки път като получавам пари :D
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Никакви анкети не съм попълвал. Доколкото разбрях го въвеждат за физически и юридически лица. Скоро всеки ще има тази опция.
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

На мен на физическия профил ми е активно плащане по банка. Не знам от кога е така, към момента си има възможност за банков превод.
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Май намаляха желаещите да се занимават с тях и сега се опитват да ги убедят да не ги зарязват.

Но няма как - докато има измами с кликове, ще има и изгорели акаунти (без да са виновни - просто някое "другарче" е кликало по рекламите).
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

На един семинар преди седмица представител на Adsense заяви че EFT за България ще се появи до края на първото тримесечие, най-късно през второ тримесечие. В момента го въвеждат неофициално за част от акаунтите. Ясно е че трябва да се изчака и ще се появи на всички.
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Ехааааа кеф, честито дано по-скоро да го пускат. :)
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Страхотна новина, пък и улеснение, от което най-вече спестяваш време. :)
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Освен че спестяваш време и те развързват от висенето имчакането на чековете в началото на всеки месец. Да не говорим за загубените чекове дето се чакат по 3 месеца
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

За фирмите да, голямо улеснение си е, иначе за физическите лица с Western Union си е доста лесно.
 
От: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

По-интересното е че във фирмения профил дава възможност за избор на Western Union. Дали това е грешка на Google? Доколкото знам WU е само за физически лица...
 

Горе