Продава се: Хостинг компания

От: Хостинг компания

Като гледаш да се отървеш от нешо, пиши цена
Иначе изглежда, че пробваш пазара,,, но бас фащам, чее първото
 
От: Хостинг компания

За ваше и мое улеснение ще напиша всичко тук.

Проектът е стартиран на 9 май 2014 година под името hosted4, линк към сайта ТУК.

В момента компания има 60 активни клиента към компанията, 1/3 от клиентите плащат чрез SMS, останалите 2/3 плащат най-чесно по еконт или банков превод, естествено не се изключва и paypal.
Точните приходи мога да дам единствено от СМС-ите - http://prntscr.com/92afyl, http://prntscr.com/92ajkc, до момента за месеца приходите са над 380лв.

Сървъра който съм наел е с 2 процесора Intel(R) Xeon(R) CPU X5670 @ 2.93GHz и 24ГБ рам, натоварването в момента е http://prntscr.com/92ako8, като разбира се в пиковите часове 18-23 часа load average-а се покачва на ~1.5, сървъра е много стабилен има 2 sdd-та по 60гб и hdd 400gb. Сървъра има ресурс за още толкова клиента, колкото са в момента. Имате опция да продължите да го използвате или да ползвате Ваш.

Сървъра както казах е колокиран в Телепойн, в отделение на www.4vendeta.com, разполагат с мощна DDoS защита, интернет свързаността е 1GBps, цената на целия сървър е 240лв/месец.

В момента има 4 активни впс-и, общия приход от тях е ~100лв., 44 гейм сървъра (Counter-Strike,SA:MP) - общ приход ~165лв, 11 Minecraft сървъра - общ приход ~90лв.

Голяма част от клиентите плащат всеки месец, не подписваме договор, поради причината, че не сме фирма. Средно 80% от текущите клиенти са клиенти от повече от 3 месеца.


Подробност е, че компанията излезе на червено преди месец, поради невъзможността ми да съм на съпорта, в момента се съвзема, до толкова, да покрие разходите. Също така съм намерил човек, който работи като съпорт. Поради тази подробност съм склонен да не искам висока цена.

Смея да твърдя, че проекта е доста печеливш и има доста хляб в него, стига да имате нужното време и хъс, които вече нямам. Насоки за развитие ще дам на купувача.

Очаквам всякакви предложения за цена на ЛС.
В цената влиза -
Уеб сайта, с цялата изложена информация в момента и цялата датабаза.
Всички клиенти, данните за тях.
Всички купени панели и лицензи за тях.
 
От: Хостинг компания

Услугата която предлагате е под всякаква критика.
 
От: От: Хостинг компания

Нагоре....
Няма накъде вече... Ти си на финала.


Услугата която предлагате е под всякаква критика.
Ти да мълчиш, че да не те излагам още HEAD_sh00Ter__-чууууу /cs-bg.info/user/profile/87555/ :)

Аз ще разясня щафетата на малчуганчето BloodShit. (Shit като проекта му)
Въпросния тип, нищо не е направил. Той и не може. Нито има понятие от VPS, нито от сложни неща като системна администрация, която върви ръка за ръка с линукс.
Говорим за iptables, cacti, виртуализация, nautilus, пакетни мениджъри, ъпдейти, бекъпи и въобще цялостна поддръжка. Той това не го разбира.
Какво разбира той ? Той е разбрал следното нещо: Как се инсталира WHMCS, как се прекупуват сървъри и вероятно той и още някое чаве са се справили с инсталацията на всичката тази глупост. Той е един прост прекупвач и нищо не е съградил. Ако на това му викаш проект - ти си луд!
Проект е нещо в което ти си вложил много време, дал си всичко от себе си и си направил повечето от нещата сам и ги разбираш и може да ги надграждаш. Ти няма какво да надграждаш, защото в 'този измислен проект' ти нищо не си пипнал.
Един WHMCS, един гейм панел, който не е твой, а си го добарал от някъде и едни сървъри, които прекупуваш от същите разбирачи като теб.


Който му купи проектчето ще съжалява много, поради факта, че всичките му клиенти са разхайтени дечурлига, които още ги бие пубертета и не знаят къде се намират.
Съпорта трябва да е с железни нерви, защото като го нападнат некомпетентни дечурлига става HOT, а след това идва и headshot и аспирини.



BloodShit, shit, защо не го спомена това в cs-bg, а си решил тук да си пробутваш мизерния проект ?
Който иска да чете още от подобен жанр, може да пише. Ще дам мои коментари към неговия проект в cs-bg.info. Има какво да се види.
Темата там ако не се лъжа е заключена и пратена в архива или в коша, поради това, че има много недоволни клиенти от съпорта им (той си го е споменал) и че се отнасят с пренебрежение към клиентите си!
Така де, никой не ти е виновен Shit, че си вкарал пари и сега си ги искаш обратно. С CS няма да стане, там пари няма. Отивай да учиш или да работиш някъде извън виртуалното, то е за хора с повече IQ от твоето.

Съвет от мен: Затваряй докато е време, че 4vendeta следващият месец ще ти искат пари, а клиентите като научат, че продаваш - ще избягат :)

ПС: Сега като прегледах сорс кода, то май въобще не и WHMCS, а някакъв умрял темплейт, който дори не е добре изглеждащ под мобилни устройства.

Приходите били 300 лв., 240 лв. били за сървър. Печалба: 60 лв.
Аз предлагам 10 лв. Ще ти го купя, мен ми трябва само домейна. Ще си го направя addon domain към моя хост и ще сложа 1 индекс с малко текст вътре.
Ако си навит, пиши лс. Плащам през paypal.

Hosted4 = Тафра ме напиня, голоча ме съпиня.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг компания

Хахото над мен мисля описа всичко.
Нито панелите ви са лицензирани, нито изобщо знаете както правите.
 
От: Хостинг компания

Хахото над мен мисля описа всичко.
Нито панелите ви са лицензирани, нито изобщо знаете както правите.

Браааат, токущо разбирам от коментарите ти в cs-bg.info, че имаш 2 сървъра на CS.
Кога ще дадеш IP и порт да те разхвърлям малко ?
Ника ми е: Xaxoto в CS.
 
От: Хостинг компания

Аз не разбирам къде е Киро на кирия след като имаш разход за сървър 240лв а печалбата ти в най-добрият случай излиза 380-400лв, ако се наложи да се плаща и на съпорт става мазало.. :D

Отделно това заглавие "Хостинг компания" създава впечатлението, че продаваш Microsoft доста нескромно от твоя страна :D
 
От: Хостинг компания

Браааат, токущо разбирам от коментарите ти в cs-bg.info, че имаш 2 сървъра на CS.
Кога ще дадеш IP и порт да те разхвърлям малко ?
Ника ми е: Xaxoto в CS.

Сори, ама цс не играя.
 
От: Хостинг компания

Защо ли не ти вярвам :)

i.imgur.com/JFLA2Nd.png

i.imgur.com/3Ar5UQG.png

ПС:
Сори, ама цс не играя.
1 Април беше вчера.

Все пак ще те изчакам на qrd.
 
Последно редактирано:

Горе