Честито :)

inviSible

New Member
Честито за 100-ната тема в тази директория :p дано да има още 1000 теми и не само тук в "Webmaster's Off Topic" ами и в другите 8) пожелавам на Предприемач теам още много потребители и всичко най най :wink:
 
inviSible каза:
Честито за 100-ната тема в тази директория :p дано да има още 1000 теми и не само тук в "Webmaster's Off Topic" ами и в другите 8) пожелавам на Предприемач теам още много потребители и всичко най най :wink:

Ха-ха-ха. Мерси за това. За това сме виновни всички. Така че свички да се чувстват поздравени с този пост. :wink:
 
Той само Диди може да направи 1000 без да се замисля .Аз се чудя как не си е спамнал собствения форум , така ще изглежда ,че е посещаван ;)
 
ilianskim каза:
Той само Диди може да направи 1000 без да се замисля .Аз се чудя как не си е спамнал собствения форум , така ще изглежда ,че е посещаван ;)

Хехехе има време :) Вече му даде идеята така че скоро може да го видим с 1000 потребителя и 20 000 поста :wink:
 
: ] Как ш си спамя собствения форум, аз предпочитам да си спамя в mIRC, там ми е най-удобно за спамене, а и ми е най забавно. Ника ми там е NEsumV4ERA6EN не може да не съм ви оспамвал ако сте влизали, но сега ще си взема нов ник, само да успея да убедя някакси Zone Alarm да ми позволи да си ползвам mIRC-а.
 
Хехехе ми за какво ви е... Помня едно време когато всичките юзъри бяха около 200-300 и аз даже една година ако не и повече незнаех как да си регна ника... :lol:
 
Tsanko каза:
Хехехе ми за какво ви е... Помня едно време когато всичките юзъри бяха около 200-300 и аз даже една година ако не и повече незнаех как да си регна ника... :lol:
Е ти ше кажеш, че чатиш от 14 години майна...
 
Tsanko каза:
Май май някъде там беше :)
-NS- [Tsanko] Username registered for 6 years, 241 days, 12:41:35
Бяха велики години едно време :)

Да всички бяхме играчи. :)
И аз много се забавлявах по тези румове, влизаш в някой чат и там твой хора, само бъбрене и свалки с невръсни момета.:)
 
Blinky каза:
само бъбрене и свалки с невръсни момета.:)
...които в последствие се оказват дебели зидаро-мазачи!
ХЪХЪХЪХЪХЪ

Я стига : ] наистина ли си мислиш че си си чатил с момичета, аз само като си помисля как съм се представял за момиче и как съм се забавлявал в чата омирам от смях!

Веднъж казах на един в чата "О, как искам да се налюбим" хахаха и после като му признах че съм мъжко му спадна ерекцията :lol:
 
DeyanMarkovski каза:
Blinky каза:
само бъбрене и свалки с невръсни момета.:)
...които в последствие се оказват дебели зидаро-мазачи!
ХЪХЪХЪХЪХЪ

Я стига : ] наистина ли си мислиш че си си чатил с момичета, аз само като си помисля как съм се представял за момиче и как съм се забавлявал в чата омирам от смях!

Имаше и неорентирани момчета, незнаеха дали да минат от другата страна. :lol: Ама чата или им е помогнал или не. Абе важното е да са щастливи всички. А това с кой сме чатили остава тайна - никой не може да бъде сигурен. Спомням си некъв ник от сорта Sexy-Baby-Fimfomatka ей такива милички и невинни същества се подвизаваха там.

Абе имаше и некви 12-13 годишни с много капацитет между.....ушите си, ако ме разбирате. Абе каква беше темата, че леко кривнахме. А да видях. Който иска да поздрави форума за големият брой офтопик постове, да се раздаде тук. :)
 
Blinky каза:
Tsanko каза:
Май май някъде там беше :)
-NS- [Tsanko] Username registered for 6 years, 241 days, 12:41:35
Бяха велики години едно време :)

Да всички бяхме играчи. :)
И аз много се забавлявах по тези румове, влизаш в някой чат и там твой хора, само бъбрене и свалки с невръсни момета.:)

А преди това беше чата на dir.bg :) А иначе с Blinky направихме нещо уникално и до сега за толкова години никъде не съм видял такова нещо :twisted:

 

Горе