Търся: Човек с акаунт в Payoneer

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, колеги!
Имам малък проблем и имам нужда от съдействие. Работих за кратко по чуждестранен проект и ми платиха 17.97 долара в Payoneer. Проблема е, че не мога да ги прехвърля в карта, тъй като трябва да са над 50 долара. Не мога да си създам и онлайн карта, тъй като за нея е нужно да имам над 30 преведени долара. Единственият начин да използвам тези пари по някакъв начин е да ги изпратя на друг акаунт. Съответно, губя тези 30 левчета, които не са много, но все пак ми се иска да си ги получа. Търся човек, който има акаунт в Payoneer, свързан с банковата си сметка. Това, което бих искала, е да изпратя тези долари на човека, а той от своя страна да ми ги препрати по какъвто начин му е удобно - PayPal, банков превод или каквото и да е друго. За тази кратка услуга, която ще отнеме не повече от 1 минута да се извърши, ще ви платя 5 скромни левчета от въпросните пари. Тоест, към мен да се преведат 25. Моля, който желае да ми помогне с тази глупава ситуация да ми пише. Благодаря!
П.П. - Предлагам в замяна на услугата, още един вариант за отплата. Вместо тези 5 лв, да преведа или напиша една статия според нуждите на човека, ако има такива, естествено безплатно.
 

Горе