Човек с опит в html/css/php/mysql и познания по WP, Joomla, Open Cart

unhumannature

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте колеги,

Преди да дам повече детайли искам да наблегна на факта, че търся сериозен и отговорен човек за дълготрайно сътрудничество. Това е много важно.
Самата работа се състои в реализиране на уеб проекти по конкретни задания на клиенти. Най-често използваните технологии и платформи, както вече съм споменал са html/css/php и познания по WP, Joomla, Open Cart.

С колегата, който ще избера ще работим на проектен принцип, като преди реализацията на проекта ще се договаряме за конкретната сума и време за разработка. Ще се подписват и договори и нещата ще си стават по официалният начин.
Проектите могат да варират от уеб сайт на джумла с 5-6 странички, галерия и контактна форма, до онлайн магазини със специфични логики и функционалности.

Не е нужно да сте абсолютен корифей на гореспоменатите езици и платформи, по-важно е задълженията и отговорностите да се изпълняват в договорените срокове.

Ще се радвам, ако заинтересованите се свържат с мен тук или на имейл d.dimitrov [at] neweraideas dot net.

П.С. Съвсем забравих да добавя, че бих желал да видя и ваши проекти, по които сте работили.

Поздрави,

Димитър Димитров
 
От: Човек с опит в html/css/php/mysql и познания по WP, Joomla, Open Cart

Здравейте, имате още един мейл от мен!
 

Горе