Ще стане ли от това доходен сайт?

Sobieski

Well-Known Member
Здравейте свалих си едно темплейтче защото нямах много време но се чудех дали от това може да стане сайт http://forum-helpme.hit.bg/ имам си домейн име няма да е хостанто в хит.бг :) но дали като дизайн абе въобще дали ще стане също ако може и някой по добър темплейт да ми препоръчате ?
 
Бате, така не може да ти кажем нищо. Направи си сайта с текстовете, продуктите и т.н и тогава ...

Запомни тези две неща.
1) Важано е текстовете и програмите които реклмираш
2) Важно е как си докарваш трафика и вобще има ли трафик
 
ами никой не може да ти каже дали ще печели този сайт които си напоравил.само знам че контент е малко дори доста бих казал..а знаеш content is the king!!!
Хората искат да четат и след /ако са заинтересовани ще кликнат на банера които си поснтал там.Не разбирам една страница да има 2-3 изреч1ения и банери..ми то е натъртващо да клика на банера..тоест и с този текст и без него в този му вид файда няма..
Съвет - сложи повече текст.
 
Ами то тогава трябва да направя за всеки продук отделна страница?
 
Ами то тогава трябва да направя за всеки продук отделна страница?

Еми май така ще е най-добре. Всеки продукт на отделна страница. Имай предвид че посетителя ще иска снимки на продукта и описание на продукта. Банерите не са лоши, но снимката на продукта ще е по-добре за вътрешните страници. Така му става ясно какво купува и как изглежда - текста е задълже. Трабва да му обясниш за какво се използва продукта, отличителни качества и т.н.

Иначе сайтчето ти е супер, малко трябва да се дооправи, и си мисля че е по-добре за някой домейн, който да не е фри. Този як тамплейт - ще станат чудеса.
 
Blinky каза:
Ами то тогава трябва да направя за всеки продук отделна страница?

Еми май така ще е най-добре. Всеки продукт на отделна страница. Имай предвид че посетителя ще иска снимки на продукта и описание на продукта. Банерите не са лоши, но снимката на продукта ще е по-добре за вътрешните страници. Така му става ясно какво купува и как изглежда - текста е задълже. Трабва да му обясниш за какво се използва продукта, отличителни качества и т.н.

Иначе сайтчето ти е супер, малко трябва да се дооправи, и си мисля че е по-добре за някой домейн, който да не е фри. Този як тамплейт - ще станат чудеса.

Дано да е така както казваш иначе за мен няма проблем да го управя имам си домейн просто е в хит бг като за демо... иначе хост и домейн всичко нужно си имам :wink:
 

Горе