Що за идиот трябва да си за да направиш такова нещо

EASYSURVIVOR

Well-Known Member


що за идиот трябва да си за да направиш това? И тези стават известни и печелят пари от това.. аман от такива..
 


що за идиот трябва да си за да направиш това? И тези стават известни и печелят пари от това.. аман от такива..
Същия като Ставийски, които хем беше в кампания против карането пил, хем утрепа децата с джипа си. Самозабравили се олигофрени. Аз пък се чудя какви точно звезда стават тия глупаци, този, Манчев, Ганчев, Ути и другите пиянки. Постоянно ги спират такива "известни" боклуци. Оня рошав наркоман, Яворчо, под влиянието на наркотици карал. Като цяло са си боклуци, а като се видят в малко пари и слава се проявява всичко, което са - още по-големи боклуци.
 

Аз искам обяснение как всичките му гуми станаха на миш-маш :)
Може да не са били напомпани, или даже нарочно да се били спукани. При това може би не за първи път, че на него му е призляло и решил да кара така (като вид форма на протест, защото като караш по джанти звукът е просто ужасен). Защо трябва да му се слагат квалификации, без да се знаят обстоятелствата??? Може наистина да е бил пиян, но как това се връзва с изпуснатите или спуканите гуми? Иначе за квалификациите на $INeed$ - по-скоро съм съгласен с тях.
 
Дайте сега и за пияните селтаци, които го правят всяка вечер, че и без книжка тема да направим.
 
Може да не са били напомпани, или даже нарочно да се били спукани. При това може би не за първи път, че на него му е призляло и решил да кара така (като вид форма на протест, защото като караш по джанти звукът е просто ужасен). Защо трябва да му се слагат квалификации, без да се знаят обстоятелствата??? Може наистина да е бил пиян, но как това се връзва с изпуснатите или спуканите гуми? Иначе за квалификациите на $INeed$ - по-скоро съм съгласен с тях.
Приятел, веднъж е прецедент, два пъти вече е рецидив.... това му е второто такова нарушение, през 2019 има още едно ПТП и шофира под въздействието на алкохол..... айде стига с тези глупости "прилоша ми, падна ми кръвното, получих аритмия"... На това тежко шаси, можеш да му спукаш гумети и като минеш през бордюра... вземи едно под наем и ще ти направя едно следствено пресъздаване
 
Причината, изтъкната от готвача: "Покрай пандемията не знаех какво се случва и бях много объркан. Моля да ми бъде наложена по-лека мярка от "задържане под стража", каза Токев пред съда.".
Източник

Може би е седнал да мисли на по салата и ракия дали да се ваксинира и така се е объркал, че...вижте какво е станало накрая. Горкия!
 
Приятел, веднъж е прецедент, два пъти вече е рецидив.... това му е второто такова нарушение, през 2019 има още едно ПТП и шофира под въздействието на алкохол..... айде стига с тези глупости "прилоша ми, падна ми кръвното, получих аритмия"... На това тежко шаси, можеш да му спукаш гумети и като минеш през бордюра... вземи едно под наем и ще ти направя едно следствено пресъздаване
И пак е на вън. Този е олигофрен е един от малкото, които след първото му разминаване на второто не е отнел нечии живот. Рядкост е това, обикновено е другото. Този нали е известен и сега пак ще мине тънко. Няма да влезе в пандиза, ще сложат някаква минимална глоба и пак ще го пуснат. А той от своя страна, ще си вземе камион и ще качи промила, щото знаем за бившите ку*ви, наркомани и алкохолици. ;)
 
Важното е, че не е убил никой и не е наранил себе си. Трябва да пазите всички от вашите глупости, човека си има проблеми и няма как да го съдя, всеки си има някакви. Пожелавам му да се оправи, всеки човек може да изпадне, важното е, че няма наранени. А клипове на такива случая трябва да се правят, после всички ще го видят и той самият може да разбере колко е зле положението, надявам се, да се излекува.

Поздрави,
Станимир И
 
Важното е, че не е убил никой и не е наранил себе си. Трябва да пазите всички от вашите глупости, човека си има проблеми и няма как да го съдя, всеки си има някакви. Пожелавам му да се оправи, всеки човек може да изпадне, важното е, че няма наранени. А клипове на такива случая трябва да се правят, после всички ще го видят и той самият може да разбере колко е зле положението, надявам се, да се излекува.

Поздрави,
Станимир И
Баси мега джендърското изказване. Трябва да мине през дете ли за да почнем да го съдим ли? На теб не ти пречи пряко нали, дай тогава да се изразим мекичко, данеби да нараним чувствата на някой случайно. Аман от кифли непукисти!
 
Не сте справедливи. Аз ако трябва да готвя всеки ден, щях да карам по таван, надишана с лепило Ц-200.

Мъже, не е само ПМС. Водете жените си на ресторант по-често, гответе, вземайте готова храна за вкъщи. :)
 
Този нали е известен и сега пак ще мине тънко.
Чат пат по новините като забравят за коронката дават по някой селтак с по пет промила и отнета преди години книжка и такива случаи са ежедневие. Токев е известен и съответно интересен за чесане на езиците.
 
Не сте справедливи. Аз ако трябва да готвя всеки ден, щях да карам по таван, надишана с лепило Ц-200.

Мъже, не е само ПМС. Водете жените си на ресторант по-често, гответе, вземайте готова храна за вкъщи. :)

Жалко че една-единствена Кобилкина съветва жените какво да направят ЗА мъжете.

За останалия свят всички задължения и отговорности падат в/у мъжети.
 

Горе