Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Яз си пиинах и ще ви обадим една конспирация, която обяснява картинката :)

Извънземните се очаква скоро да се появят официално, което не е планирано, обаче се налага, за да сопрат илюминатите. Понеже на тях (илюминатите) останалите планове за new world order са се провалили и сега готвят нещо брутално. Което нищо чудно да е вързано и с арабския конфликт.

Та очаквайте 2012 скоро :) Кой правил пари - правил, после ще водим духовен живот, тип Аватар :)
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Е как? Защото въхрушката, която разпределя света реши да си направи нова забава, толкова е видно, чак почва да дразни окото.

Как до вчера уж са под диктатура и се събуждат въоръжени до зъби и превземат град след град бунтовниците, ако не скрита операция?
Как цяла северна африка решиха да правят революции и то в страните нефт ориентирани?

Как сега за един град , бенгазии, ще се изсипи целия ад над Либия? Просто ако Кадафи си го върне - Нато световния жандарм, демек световния агресор, няма да могат да влезнат и да разпределят страната. Да дойдат добрите миротворци да прокламират демокрацията и като награда за добре заслужената работа да си вземат петролеца, а как става ами лесно като се слагат проамеркинаски управляващи - в близкия изток всички са така.

Недейте забравяйте, че това са нови пазари за глобалистиката, големите корпорации, ще направят големи печалаби.
Фактори много, причини пак много, а последствие още много по много, но за сметка на лесно манипулираната невежа маса, която е водена само и единствено от емоция.

Това е теория не на конспирацията, а на реалността.

П.С. малко храна за размисъл


http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=12297

http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=12288&page=3
 
Последно редактирано:
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Да Ви питам аз Вас антиглобалистите, без глобалния интернет и глобалните пари от там, на кой строеж щяхте да работите? :)
 
От: От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Е как? Защото въхрушката, която разпределя света реши да си направи нова забава, толкова е видно, чак почва да дразни окото.

Как до вчера уж са под диктатура и се събуждат въоръжени до зъби и превземат град след град бунтовниците, ако не скрита операция?
Как цяла северна африка решиха да правят революции и то в страните нефт ориентирани?

Недей задава такива сложни въпроси че сега китайското карго няма да спи цяла нощ в размисъл, не че ще измъти нещо което вече не сме чували

Трябва да си ИДИОТ за да не видиш че се опитват да наложат ЮДО "ДЕМОКРАЦИЯ" в богатите на петрол арабски държави за да може бензина в Хамерика и нейните съюзници да е по няколко цента
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Здравей Иво,
Защо реши, че тука има антиглобалистика, аз съм за свободния световен пазар и благинките който дава колкото и малки да са те за сметка на много други фактори, но съм срещу държанито на хората в невежество.Масово си мислят, дай да ги изравним със земята защото са държали сестрите ни и ведгнага всичко рационално се губи и идва емоцията, всяка друга държа има различни модели и прицнипи за насаждане на "правата вяра" в граджаните си и почти винаги всичко е обусновано ние отиваме да ги спасим и да въведем демокрация и след 10 години гледаш са били в пъти по зле. Просто медиите си вършат успешно работата да обслужват интерсите на политциите а те на тези над тях. Може би най-хубавото е времето в което живем в информационата ера. Всеки може да намери инфо в най-голямата благодат интернет и да види, къде е истината. Има такива ресурсни места където се казва истината, но масово стават оплюти и анатемосани от всички, понеже е по-лесно да плюеш вместо да седниш и да мислиш, понеже за да видиш кое е истината трябва станеш от кочината на невежеството и да се промениш, но за да се промениш трябва да имаш цел и виж какъв оксиморон се случва и това се случва масово над 90%.
Та затова такова мнение изразявам белкем някой реши да мине от невежество към просветление, а от там към разбиране и проглеждане и да види в какво робство живеем. За мен това е времето на големите иронии в обществото толкова много възмоности толкова много потенциал на вятъра.
Хайде лека ви момчета :)
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Яз си пиинах и ще ви обадим една конспирация, която обяснява картинката :)

Извънземните се очаква скоро да се появят официално, което не е планирано, обаче се налага, за да сопрат илюминатите. Понеже на тях (илюминатите) останалите планове за new world order са се провалили и сега готвят нещо брутално. Което нищо чудно да е вързано и с арабския конфликт.

Та очаквайте 2012 скоро :) Кой правил пари - правил, после ще водим духовен живот, тип Аватар :)

А каква е ролята на хазарите? и на славянските подлоги? на битивиту и на славиту в цялата тая конспирация? и на юдейте... ил ида чакаме никс да ни светне :)

------------------------

Цялата ситуация е съвкупност от аспекти :)
Ония са умни и си правят добре сметката какви ще са минусите и какви плюсовете за тях... дали да помогнат или да си стоят мирно...
Африка е голяма заплаха за европа... близко е и е населена с бъдещи гастербайтери, готови да убиват за някое евро и по добър живот, не ги виня и аз на тяхно място щях да правя така.

Те виждат че там режимите са нестабилни... на кадафи вече не може да му се вярва, защото мъти много водата и се прави на тарикат... не се знае кога ще му хрумне да се обърне или да изнудва пак.
Сега на северните африкански райони ще бъдат защита за европа с базички и с доверени правителства...
ползи много, защита, нафта, сигурност и затягане на емиграцията.
Те са си сметнали дали да се намесят и кога да се намесят...
Не че съм фен на демокрацията наложена в сегашния и вид от биг босовете....
но се замислете дали искате да командват европейци и хамериканци... или руснаци, китайци и араби, мюсюлмани...

И в двата случая е кофти...
Но предпочитам да пия кока кола, да ям шоколад и да слушам негрите...
отколкото да набивам боза с локум и да слушам оня дето пее от джамията...
и да ме е страх че ако наеба някоя комшийка ще ме убият с камъни...
мирси - нищъ...
 
Последно редактирано:
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Nikolay Raychev

Преди 2-3 години китайския президент заяви, че неговата страна не желае икономическата криза да бъде решена с трета световна война. Изглежда президентите на САЩ, Франция и Англия не са на това мнение?

По горчива ирония годишнината от началото на иракската война се пада точно този уикенд. 8 г. след битките за Багдад и Басра Съветът за сигурност на ООН гласува да се забранят полетите над друга арабска страна.

Ирак и Либия си приличат. И на двете места има много петрол. Това обуславя еднаквите реакции тогава и днес. Става въпрос единствено и само за петрол, заграбването и разпределянето му. Това оръжия за масово поразяване, защита на човешките права, защита и налагане на демократичните ценности са само продукт на ПиАр-а на нашествениците.

Никой никога не е извличал поуки от Ирак. Няма и да извлече.
Извлича се нещо, но то не е поука и поражда нарастваща лакомия.

Защо към Египет и Тунис не бяха приложени същите мерки?
Щото нямат нефт, или защото покрай Обама се демократизираха по ислямски?!

Не в сянката на Ирак, а тази на световната криза, която е тежка прибавка на годините луди разходи за въоръжаване, за неоправдани военни действия.

И ИЗВЪН ТОНОВЕТЕ МАСТИЛО , КОЕТО СЕ ИЗЛИВА ПО СВЕТОВНИТЕ МЕДИИ ИСТИНАТА Е САМО ЕДНА. ЕДНИ ДЪРЖАВИ, ВСЕ ЕДНИ И СЪЩИ, ПАРАДИРАЩИ ЗА СВОБОДА, ДЕМОКРАЦИЯ И ЧОВЕШКИ ПРАВА, НАПАДАТ суверенни страни с всевъзможни оправдания, едно от друго по-лъжовни и по-фалшиви, модерно колониализиране, предшествано с масивна медийна пропаганда.

Историята се повтаря, пак идва времето на колониализма.
Колониализъм, замаскиран в одеждите на "Свобода и демокрация" чрез резолюции като "no fly zone" и грижите за народите под тирания.
Кой ли за е следващият тиранин, да го махаме?
Иран?
Сирия?

==================================

Аз бих добавил само че няма опасност Славяно-Мангалистан да е следващия защото населяващата го рая едва ли ще осъзнае че на нея и е отредена ролята на обслужващ персонал и евтина работна ръка.

Ако недай си боже се пак и просветне и се вдигне да свали неоколониалната администрация ще получи демократизиране с томахавки

PS

Историята се повтаря да, така както ще се повтори и съдбата на робовладелската Римска Империя в лицето на днешните колонизатори подписали нов римски договор през 1957 и познайте кой пръв ще им ПИКА НА ГРОБА8)

От земята на българите се разпростря яростта на хуните върху народите

Летописеца Йордан-VI век - "История на готите"
 
Последно редактирано:
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

ислям и демокрация са уеко неоптимистична комбинация.

Досега либийските мангасаряни имаха чобанин дето да ги натирва у пътя.
Какво ще ми правят тия камилари в условията на демокрация?

Какво ще рече да ги колонизират белите?
Най-вероятно половината чалми ще се изсипят в същите тия колонизаторски страни и ще таковат майката на демографията на Европата и въобще на света още повече (щото Харти за правата на човека и прочие ги пазят..). А другата половина ще кажат че са гладни и 'цивилизованите' средностатистически полуидиоти ще се потрошат да им пращат помощи и да подпомагат необоснованото им размножаване в рамките на пустинния резерват.

Абе направо ми идва да се цаня доброволец в армията на Кадафи...
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Има истина една и тя - Печалбата и трупането на капитали.
Това е неизбежното, в такова време живеем и цялото ни общество от зората на първобитнообщиснкия строи се движи от това, е разбира се тогава е имала различни измерения.
Както през двете световни войни юдо-хамериканските банки, петролни фирми и оръжейните концерни и т.н са се ояли, спонсорирали Оста и Съюзниците, така ще е и сега. За тях демокрация в нова страна е равно на повече трупане на богатства, а войната е най-голямия БИЗНЕС. Благодарение на втората световна хамериканците са излезли от депресията, войната от икономическа гледна точка е последната възможност за излизане от тежки икономически времена.
Миналата година бях чел няква статистика за воините, военните операции, които са се водили след втората световна война и познайте кой бе №1.
Това е едно грубо нападение над държава замскирано под организация, която обслужва интерсите на силните (НАТО), която вече от пазител измести функциите си на агресор и спрямо някви куци си директиви и резолюции могат да стоварят ада над някоя страна. Приета от Арбаската лига, която в момента е от проамерикански правителства и Африканския съюз който в моемнта е разкъсван от размирици.
Винаги ми са ми били смешни франсета кви мъже са били, всички войни са им го слагали германците ама сега Сарко силно вилно педалче скача над по-слабия, като почнаха да излизат някои истини на яве от сем. Кадафи по линията Франция. Абе цирка е пълен те и тези, които са го измислили сега изпитват някво извратено чувство на удолетворение, като затриват цели нации.
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Има истина една и тя - Печалбата и трупането на капитали.
Това е неизбежното, в такова време живеем и цялото ни общество от зората на първобитнообщиснкия строи се движи от това, е разбира се тогава е имала различни измерения.
Както през двете световни войни юдо-хамериканските банки, петролни фирми и оръжейните концерни и т.н са се ояли, спонсорирали Оста и Съюзниците, така ще е и сега. За тях демокрация в нова страна е равно на повече трупане на богатства, а войната е най-голямия БИЗНЕС. Благодарение на втората световна хамериканците са излезли от депресията, войната от икономическа гледна точка е последната възможност за излизане от тежки икономически времена.
Миналата година бях чел няква статистика за воините, военните операции, които са се водили след втората световна война и познайте кой бе №1.
Това е едно грубо нападение над държава замскирано под организация, която обслужва интерсите на силните (НАТО), която вече от пазител измести функциите си на агресор и спрямо някви куци си директиви и резолюции могат да стоварят ада над някоя страна. Приета от Арбаската лига, която в момента е от проамерикански правителства и Африканския съюз който в моемнта е разкъсван от размирици.
Винаги ми са ми били смешни франсета кви мъже са били, всички войни са им го слагали германците ама сега Сарко силно вилно педалче скача над по-слабия, като почнаха да излизат някои истини на яве от сем. Кадафи по линията Франция. Абе цирка е пълен те и тези, които са го измислили сега изпитват някво извратено чувство на удолетворение, като затриват цели нации.

Какво ти пука, нормално някой да печели пари от цялата работа... Войната струва пари> нормално да се облагодетелстват по някакъв начин. Аз предпочитам usa да ги държи в ред тия мангали и араби и да си вземат те парите > хем цените ще са ни по евтини, хем ония лудите няма да правят каквото си искат, защото и без това са ненормални. Сега плюете, но утре ще плюете защо цените на горивата се вдигат ( не само за БГ ) > еми ще се вдигат, като има ненормалници като кадафи, които правят каквото си искат и ебават майката на цялата световна икономика.
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Така е.Колкото и гадно да звучи тези араби трябва да се държат изкъсо.
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Ще стане патаклама :) Призовава и всички чалми да застанат зад него, па те тия анти-западно настроените не са малко. Аз не вярвам да се надигнат, щото са слаба ракия.
Ама така или иначе все някога ще трябва да се изчистят чалмите :)
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Аз мисля, че Кадафи ще използва всичко с което разполага... остава да видим до кога ще издържи ...
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Аз мисля, че Кадафи ще използва всичко с което разполага... остава да видим до кога ще издържи ...

тоя въшкар... нахахахаха казал той бил :D пустинен плъх
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Без сухопътна окупация няма да стане, а това означава месеци, дори години война и много, многооооо трупове и от двете страни

2012 ако прескочим хубаво ще е.........

Ах как искам Париж да получи подарък от Кадаифа.........
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Без сухопътна окупация няма да стане, а това означава месеци, дори години война и много, многооооо трупове и от двете страни

2012 ако прескочим хубаво ще е.........


Е луд ли си :D тоя пустинен плъх много ви е уплашил ;), червея кадафи няма да го има до месец нааай-много.
 
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Кадафи е бил, е и ще бъде винаги жалък смешко. С евтини популистики словоизлияния се опитва да приобщи като съюзник за каузата си не някой друг, а собствения си народ. За какво говорим, след като сънародниците му не го подкрепят.
Смешен е и с армията си при гледката - някакви натоварени с камион чалмари стрелят покрай профучаващи покрай тях американските изтребители, само дето не могат дори и да ги видят. Кадафи щял да отмъщава и громи, явно е прекалил с дозата... За няма и един ден въздушната отбрана на Либия е аут. Гадната арабела уж е голям стратег, но сам падна в капана, като даде формален повод да го смажат и да му вземат нефта. От тук натам е ясно, че той няма как да се върне власт, защото ще бъде "самоубит".
 
Последно редактирано:
От: Юдо хазарите удрят Кадафи до часове

Кадафи ще изчезне безследно ще се появят няколко негови клонинга ... историята ви е позната. Но не мога да разбета тези, които са застанали на негова страна какво точно виждат в него и какво се случи с тези, които бяха против него. Навсякъде се казва че тои обединява ЦЕЛИЯ либийски народ, а французите уж искат да защити либийците, които са против кадафито. Нещо картинката не се връзва ... А ето и къде ще се впише България.

Според медиите сме на разположение да дадем целия ни военен набор които наброява 2 самолета 3 танка и 1 подводницата (която на скоро пенсионираха)... разбира се НАТО няма нужда от нашите щайги но като доиде време да се изпратят рейнджъри да охраняват за стотинки ще ни потърсят и много от нашенците няма да се завърнат.
 

Горе