за провал и government.bg

IBMcho

Member
Здравейте,
замислих се линка <a href="http://www.government.bg/">провал</a> горе - долу в колко сайта го има?
Това реално ли е? http://www.google.bg/search?hl=bg&q=government.bg+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta= ? 14 100 за government.bg провал

и за колко време горе - долу сайта на правителството да се покаже на 1ва позиция?
поздрави, айбиемчо
 
От: за провал и government.bg

и от цялата раота оггин печели :)
 
От: за провал и government.bg

жалко :-( аз пък си мислех че печелим всички ние :-(

Момчета, не аз, а ВИЕ ще живеете в тази държава. Направете я такава каквато искате. Направете я такава, че да живеете ВИЕ и да не ВИ е срам от това !
 
Последно редактирано:
От: за провал и government.bg

и аз не знам кой какво спечели и едва ли нещо се е променило но огин е прав че няма кой друг да ни е виновен за полужението в държавата ни в момента освен самите ние
 
От: за провал и government.bg

та според вас в колко сайта в бил линк-а?
Някои може ли да каже приблизително число?

поздрави, айбиемчо
 
От: за провал и government.bg

SSH_ON : А какво искахте да стане ?

adi : след няколко месеца сме на поправителен ... и всичко е в нашите ръце :) Кой за какво е виновен е минало.
 
От: за провал и government.bg

като сме виновни всички защо всички ревът?
 
От: за провал и government.bg

adi : след няколко месеца сме на поправителен ... и всичко е в нашите ръце :) Кой за какво е виновен е минало.
oggin дано но лично на мен оптимизма ми се изчерпва вече .....


като сме виновни всички защо всички ревът?

Sobieski това е най малкото което може да се направи да се говори за проблемите а не да не ни пука какво става около нас


та според вас в колко сайта в бил линк-а?
айбиемчо никой не знае стига си питал
 
Последно редактирано:
От: за провал и government.bg

Sobieski : колко от хората в този форум са имали право да гласуват на предните избори ??? Точно те имат право да реват. И да гласуват за себе си ... този път.

Знаеш ли ? Аз вече съм на 39 ... почти. Преди 20 години си мислех, че ще направя нещо за да живея по-добре. Не успях! Сега просто ще подкрепя тях. Тези които искат да живеят добре и тук. И ми се иска те да успеят.

Нека им дадем шанс, а ?
 
Re: От: за провал и government.bg

SSH_ON : А какво искахте да стане ?
Оги, може да ми говориш на ти. Нищо не съм искал да стане, както и не съм очаквал да се промени нещо. Като простосмъртен Интернет потребител просто наблюдавах отстрани как блогърите се радваха на бързите резултати в SERP-а.

Коментарът ми беше абсолютно в твоя подкрепа. Това си беше много или малко амбициозна идея и само човек със силно изразено Интернет присъствие и авторитет като теб можеше да организира нещо подобно. Ако си спечелил малко трафик, линкове и слава от цялата работа - заслужил си ги, ще почерпиш. Правителството... бълха го ухапала.

Следвашия път като има излишни линкове, по-добре да направим един афилиейт сайт и парите от него да отидат за нещо материално. Защото от Google бомби реална полза няма и не е имало никога. Само забавление (зрелище за народа).

С най-голямо уважение,

SSH_ON
 
От: за провал и government.bg

Не знам кой какво и как е направил. Идеята ми е следната, че предимството ни пред миналите поколения е тази голяма силна наречена интернет. С нейна помощ и всички ръка за ръка може да направим чудеса над таз земя. България е нашата страна иначе пак ще пием студена вода!!!;)
 
От: за провал и government.bg

SSH_ON : знам, че си позитивно настроен. Имено затова си позволих да попитам какво ИСКАХТЕ да стане.

Аз исках хората да повярват в себе си.

Е ... смятам че поне за малко си повярваха, че заедно могат.

Исках и правителството или който и да е там, да вземе да пооправи малко това говно което е лице на България в интернет. Да ... взеха че и това започнаха да правят

1 . вече има title

РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ.

2 . сайта вече е разрешен за индексация :

User-Agent: *
Disallow:

3 . съвсем скоро предполагам, че ще сложат и description различен от Created with Face Contol

както виждаш нещата взеха да се случват. Убеден съм че следващото правителство няма да използва CMS от времето на баба ми за безумно много пари, а ще сложи един читав Open source (wordpress например).

Ей ... това за тия дървени глави никак не е малко.

Единственото, което е кофти е че на adi "оптимизма се изчерпва вече"

------------

IBM : 87 потвърдени блога (вероятно повече). За сайтове не знам.

Ако ти се занимава : тук

http://blogsearch.google.com/blogsearch?hl=bg&ie=UTF-8&q=провал&lr=&oi=spell&sa=N&start=0

ако те интересуват още подробности пусни PM за да ти пратя и един файл.
 
От: за провал и government.bg

oggin да ти имам оптимизма и поздравления че пооправихте сайта на правителството :)
 
От: за провал и government.bg

adi : нямаме никаква вина за последното :) те милите ... самички ... :)
 
От: за провал и government.bg

oggin :
аз пък реших че поне едно кафе са ви почерпили в някой кабинет а то се оказа съвсем некомерсиална цялата работа .. само идеализъм било :) остана само да свалите линковете?!
 
Последно редактирано:
От: за провал и government.bg

Oggin, здравей! :) Извинявай, че пиша на "ти", но реших да говоря директно. Чел съм хубави думи за теб като човек и като Интернет професионалист, за което те поздравявам :)

Харесва ми идеята за тази интернет-бомба, но ми хрумна да предложа нещо по-сериозно: може би една такава линк билдинг кампания ще има по-голям ефект върху обществото, ако е насочена към сайт на влиятелна организация. Имам предвид организация, която да е с голям авторитет и добри оратори, които с публикациите и изявленията си да въздействат върху мисленето на хората, а не просто няколко човека да пишат статии и размисли.

Защото, извинявам се за грубите думи,не го казвам с цел да обидя сънародниците си, но народът ни е едно заспало стадо, което предпочита да съсипва това, което други са градили преди него и си затваря очите за разсипниците. Ето затова мисля, че трябва в медиите да се покажат влиятелни хора, нещо като будители - като отец Паисий или Левски например :)

Иначе само си приказваме и нищо не правим. Просто малко трябва да променим ценностите си - това е достатъчно според мен :) Но затова е необходим някой/нещо, който да бръкне в душите на хората.


Извинявам се на посетителите и членовете, че пиша такива глупости във форум за бизнес, но мисля, че Oggin и няколкото човека с отношение по темата могат да ме разберат, за разлика от многото блогъри :)
 
От: за провал и government.bg

voic4e : чудесно :) давай да бъркаме в душите :) и не само там :)

Всъщност, простичко е. Трябват добри идеи. Ако някой изкара добра идея (както Юнуз с провал), сами виждате че да се подкрепи и да успее не трябва никак много.

Убеден съм, че голяма част от хората в този форум ще подкрепят всяка добра идея и не смятам че са част от "заспалото стадо". Дори самото име на форума предполага обратното :)

С няколко думи : ако някой има добра идея, лично аз винаги съм насреща и ще помогна с каквото мога за да успее

adi : надай се :)
 

Горе