идея за милион долара. кажи честно :D

testkiwi

Well-Known Member
Случайно попаднах на това : https://milliondollarcollar.com/

Е, не е ли гениално? Аз много мразя като ризата ми става така ако нося нещо върху нея и ми натиска яката или просто материята е мека.
Дори не знаех, че има такъв продукт, ама е супер мега простата идея ама 100 про е направила тоя дето я е измислил милионер
 
идиотско е :) евала, много се кефя на подобни простотии, дето разцепват света на суетнята :D ако и правят кинти - направо кърти..
но всичко в крайна сметка зависи от начина по който е поднесено и правилният маркетинг. убеден съм, че който и да е тук, ако беше сФетнал същото, нямаше да постигне дори и частичен успех, ние просто още не сме дорасли, ела па у тоз комплексарски форум :D:eek::p:D
 
идиотско е :) евала, много се кефя на подобни простотии, дето разцепват света на суетнята :D ако и правят кинти - направо кърти..
но всичко в крайна сметка зависи от начина по който е поднесено и правилният маркетинг. убеден съм, че който и да е тук, ако беше сФетнал същото, нямаше да постигне дори и частичен успех, ние просто още не сме дорасли, ела па у тоз комплексарски форум :D:eek::p:D
Cross?
 

Горе