колко ще струва да се направи сайт подобен на тези .(

От: колко ще струва да се направи сайт подобен на тези .(

Здравей,
С удоволсвие ще обсъдя проекта, но конкретно с човекът , който ще работи по него. Искам магазин , който подобен на този, който е цитиран по-горе.
Останалите неща са въпрос на обсъждане и изписване. Ако има разработчик читав , който да има желание за работа, смятам, че можем да се договорим. Пишете, че има сериозни
разработчици и затова ви питам. Най-добре е да се работи с препоръчан човек според мен. Затова и е ок за мен ако по-сериозните членове на този форум препоръчат някого.
мерси :) а за черпенето няма грижи ,както се казва ! винаги можем и да пийнем по 1,2,3...
 
От: колко ще струва да се направи сайт подобен на тези .(

Здравей,
С удоволсвие ще обсъдя проекта, но конкретно с човекът , който ще работи по него. Искам магазин , който подобен на този, който е цитиран по-горе.
Останалите неща са въпрос на обсъждане и изписване. Ако има разработчик читав , който да има желание за работа, смятам, че можем да се договорим. Пишете, че има сериозни
разработчици и затова ви питам. Най-добре е да се работи с препоръчан човек според мен. Затова и е ок за мен ако по-сериозните членове на този форум препоръчат някого.
мерси :) а за черпенето няма грижи ,както се казва ! винаги можем и да пийнем по 1,2,3...

И язе мерси, ама не си за мени. Обаче има доста програмисти тука и може тиса отвори парашутя :wink: Успех
 
От: колко ще струва да се направи сайт подобен на тези .(

Ще се радвам да намеря сериози програмисти. Благодаря!
 
От: колко ще струва да се направи сайт подобен на тези .(

На тоя сайт най-скъпото му са къстъм снимките и всички разходи около тях..
 
От: колко ще струва да се направи сайт подобен на тези .(

На тоя сайт най-скъпото му са къстъм снимките и всички разходи около тях..

:D Точно в десятката!
Но нали опаковката продава, ако няма качествени снимки, каквото и друго да е сътворено като сайт, функционалност или визия ... отива директно към Х от страна на потребителя.
 

Горе