копелето има full backup на сайта ми и базата абсолютно всичко имам му IP-то....

От: копелето има full backup на сайта ми и базата абсолютно всичко имам му IP-то....

значи от прочетеното до тук виждам че те не са ти хакнали цпанел
и че най вероятно не са ти хакнали и пощата

ако си се регнал в някой ламерски сайт със същата парола и със същия майл им е трябвало само това
това да триеш писмата са пълни глупости и замазване на очите
да поясня ако някой има паролата за пощата ти му трябва само време и търпение за да получи паролите на всички сайтове в който си се регнал с този майл
забравена парола :) и му ги пращат
въпроса с триенето е до толкова че по-бавно ще намерят каде имаш акаунт и каде не
защита по ип на цпанел сега я чувам :) не съм се интересувал това е готино ще го ползвам и аз
за ghost да поясня че явно не е разбрал
рази защита служа да може да се влиза само през определни ип-та а не че ще ти хваща чужди ип-та и прочие :) въвеждаш 1 ип и ще може да се влиза в цпанел само от него

какво друго а да ето някой неща който аз правя

ползвам задължително пароли с букви,цифри и символи ,никога не ползвам истинската си дата за рожден ден ако я искат при регистрация на емайл, никога не давам еднозначен отговор на таен въпрос или отговарям с някоя дума която няма нищо по въпроса ползвам 4-5 емайла за различните услуги за да не могат да ми одарят всичко на веднъж и най важното НЕ СЕ ЧУВСТВАМ СИГОРЕН ДОРИ И ТАКА :)
работата е там че винаги ще забравиш и ще ползваш същата парола като тази на пощатати и ще го направиш в най- неподходящия момент :) въпроса е че поне може да се опитаме да заштитим данните си :)
друго което е готино е да си направите да ви известяват при плащане от картата ви посредством смс
така че дори и да ви вземат пасс да знаете че са направили предов :) и съответнои да спрете картата и да поискате паричките обратно
 
От: копелето има full backup на сайта ми и базата абсолютно всичко имам му IP-то....

Това, което е качил, се нарича шел(Какво е shell?)
Можеш да прегледаш и останалата част на форума, има много полезни съвети.


едит: По закон можеш да съдиш някой само ако е модифицирал/качил/изтрил нещо - ако само е свалял нищо не можеш да му направиш.
 
От: копелето има full backup на сайта ми и базата абсолютно всичко имам му IP-то....

abv поща лесно се краква. Ако знае кога си роден и най-вероятно си дал малоумен въпрос(на който е отговорил)...
 

Горе