Продава се: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Статус
Not open for further replies.
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Защо продаваш сайта? Показваш сметките на разходната част, ама приходната светва червено. Затова ли го продаваш, защото не си могъл да го развиеш, ако е така сметките са други
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Когато започнах сайта нямах работа и обръщах внимание само на него. В момента имам постоянна работа (от доста време) и просто не ми остава време да го развивам. Публикувам веднъж или два пъти дневно в групата, но това е крайно недостатъчно, за да носи добри приходи (за мен добри доходи са над 200 лв ежемесечно). От както е създаден сайта не е инвестирано в реклама, а беше създаден с желание. Постепенно обаче други проекти, както и постоянната ми работа ми взеха времето. Заради това го продавам - искам да го продам на човек, който ще оцени труда ми и ще го развива с желание.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Гледам, че сайта е изработен от ИзидаУеб, пък те май не са между живите, да не би да имаш проблем със системата и да не можеш да го решиш
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Не. Проблем със системата няма. В началото сайта беше само с оферти в средата, нямаше рекламен прозорец отгоре, нямаше ги и рекламите отдолу и отстрани, те са добавени допълнително, както и някои сайтове са добавени, а други премахнати. Това са и промените, които с помощта на колега направихме по сайта от създаването му.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Точно преди 4 години се отървах от нещо подобно. Все пак ми беше полезно да се упражнявам на моя :)
Ориентировъчно цена на читав скрипт 200-400 лв.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Може би преди 4 години. Всички цени, които съм ги публикувал съм ги сверявал в интернет. Може да има някакво разминаване, защото цената, която ще поставиш ти или друг е субективна и зависи от човека, който я поставя. Но като цяло смятам, че цената, която съм поставил на сайта е реална. Наясно съм, че няма да взема парите и труда, които съм вложил в сайта, но не смятам и да правя подаръци.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Не. Проблем със системата няма. В началото сайта беше само с оферти в средата, нямаше рекламен прозорец отгоре, нямаше ги и рекламите отдолу и отстрани, те са добавени допълнително, както и някои сайтове са добавени, а други премахнати. Това са и промените, които с помощта на колега направихме по сайта от създаването му.

Дано да си прав, но ми е малко трудно да го повярвам, защото с куц кон е кофти, трябва да го носиш на гърба си, ако искаш да спечелиш
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Може би, но пак казвам - сайта ми няма проблеми. Автоматично в полунощ всеки ден скрипта си взима офертите от сайтовете и си ги публикува.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Вдигам темата.

Що,, някои цифра лиса промени
Нема послуша даго пуснеш на търг щяха да надигат темата без да си мръднеш пръста
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

На каква първоначална цена ще ме посъветваш?!
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Аа страх ме е дадавам съвети, яз да несам селски доктор
Ама може да сложиш едно 100 за начало и да пишеш на Блинки резервирана цена примерно 300, шото и ти трява се застрахуваш, кома разбираш
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Скоро може и да го направя, но първоначалната със сигурност няма да е 100 лв :D
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Не забравяй чи трява има съспенс ама не ги плаши в началото
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Ще бъдем реалисти, споко ... ако се стигне до там де.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Жилезата се коват докат са гореши, давай търга дане истине,,, печелят само смелите , сос смело сорце
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Вдигам темата, насам народе, кой разбира, тук се спира. :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе