раздел за новите потребители

Нов раздел.


  • Общо гласове
    119

DEATH

Member
Да се направи "раздел за новите потребители". Да се представят, да кажат с какво се занимават(ако са се занимавали до момента) да кажат от какво разбират и от какво не.

Дано този раздел накара дневните 20-30 четящи потребители които не са регистрирани да го направят.
 
Гласувах "ЗА". Също така там може и да задават всякакъв вид въпроси тип "За начинаещи", а другите раздели да ги оставим само за обсъждане. :roll:
 
дам идеята ми хареса.така ще им е по лесно на тях и на нас няма да се налага да повтаряме нещо хиляда пъти.евалата за идеята :)
 
:oops: аз ли не съм аз съм толкова добро същество.само дето понякога като говоря и съскам
 
missy каза:
:oops: аз ли не съм аз съм толкова добро същество.само дето понякога като говоря и съскам

Ссссс :) а хапиш ли ? :p

п.с. леле колко правописни грешки си оправях в първия пост ^^ лечи си кой ходи рядко на училище, но....
"Даскало, къща не храни"
 
И на мен ми допада идеята а и там могат да ги докарат поне 4 поста за да могат да си слагат линкове в подписите, и от тази гледна точка идеята е добра, пък и има такива които не че неискат да вземат участие в някоя тема, но незначт какво да кажат.
 
Blinky каза:
пък и има такива които не че неискат да вземат участие в някоя тема, но незначт какво да кажат.

Да започнат със "Здравейте". После почват да разпитват. Ето тази тема е най-добрия пример. Здравейте!!!Въпроси , ама наистина много въпроси!!!


Gotovski каза:
прав си

DEATH каза:
"Даскало, къща не храни"

Знам :) 2 месеца неходих на даскало и яко четох форума. Резултатите от четенето са на лице + евентуални 2-3 поправителни изпита :roll:
 
DEATH каза:
Blinky каза:
пък и има такива които не че неискат да вземат участие в някоя тема, но незначт какво да кажат.

Да започнат със "Здравейте". После почват да разпитват. Ето тази тема е най-добрия пример. Здравейте!!!Въпроси , ама наистина много въпроси!!!


Gotovski каза:
прав си

DEATH каза:
"Даскало, къща не храни"

Знам :) 2 месеца неходих на даскало и яко четох форума. Резултатите от четенето са на лице + евентуални 2-3 поправителни изпита :roll:

Еми само за протокола да кажа че наскоро Бил Гейтс се дипломира а си е на годинки на които вече би трябвало да си е "взел хлаба в ръцете". Така че ще си ги вземеш тези изпити не се притеснявай. Ние сме с теб.
 
coolice каза:
A дали просто да не направим такава важна тема в в community раздела на форума не виждам как ще запълним цял раздел

Да това е добра идея, ама трябва някой да си я почне сам и да стане важна после или там както стане. :lol:
 
В "Онлайн Бизнес - Affiliate Programs - Private Label Reseller" тури 1 раздел над "Пари от Интернет - Make Money Online" или под "Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs"
 
arsenal каза:
Бате нека да сме богати колкото Бил Гейтс, и да сме среднисти нали :)

Ако съм толкова богат няма да ми пука и до 3ти клас да съм учил. Ти ако станеш професор и ти доиде Бил за да ти предложи някакъв проект дали ще му кажеш "Аве аз съм професор ти само средно имаш. Махаи ми се от главата!"
 

Горе