сайтове за търговия на едро

gorcho

New Member
може ли да кажете сайтове
на производители
или нещо подобно на алибаба
откъде могат да се купят неща на изгодни цени
 
От: сайтове за търговия на едро

Всички там продават "на едро". Остава да си сметнеш с цената на доставката дали се връзва да поръчаш точно от тях.
 
От: сайтове за търговия на едро

Ти поне наясно ли си какво търсиш? Боб ли? Фасул ли? Чорапи ли? Втора поредна безсмислена тема.

темата е смислена едни търсят дъвки други ракети
просто всичко да е в една тема
пишеш магазина или каквот е срещу него какво предлага
не е сложно
 
От: сайтове за търговия на едро

Наистина си е проблем да се снабди човек с стока за онлайн магазин. Отдавна мисля че е време да се пусне една платформа в която да се олесни комуникацията между уебмастерите и производители и вносители. Всичко да е събрано на едно място, и ще е полезно за всички.
 
От: сайтове за търговия на едро

Наистина си е проблем да се снабди човек с стока за онлайн магазин. Отдавна мисля че е време да се пусне една платформа в която да се олесни комуникацията между уебмастерите и производители и вносители. Всичко да е събрано на едно място, и ще е полезно за всички.
спец тебе да те питам таблети от къде може да се вземат ако не е тайна
 
От: сайтове за търговия на едро

спец тебе да те питам таблети от къде може да се вземат ако не е тайна

Вярваш ли си, че някой ще ти каже от къде точно се снабдява със стока?
 
От: сайтове за търговия на едро

спец тебе да те питам таблети от къде може да се вземат ако не е тайна

Не е тайна, отиваш при приятел в компютърна фирма и договаряш дропшипинг.
 
От: сайтове за търговия на едро

Наистина си е проблем да се снабди човек с стока за онлайн магазин. Отдавна мисля че е време да се пусне една платформа в която да се олесни комуникацията между уебмастерите и производители и вносители. Всичко да е събрано на едно място, и ще е полезно за всички.

Чшшшшт колкото по-трудно толкова по-добре :p
Иначе какво му е трудното да се намерят продукти на едро?
Ровиш в нета намираш фирми, какво предлагат, адрес и телефон.
Звъниш или ходиш на място да се договорите. Нищо сложно в това.
Като искаш сайтове ето ти примерен http://www.megatradex.com
За 2 секунди го намерих :)
 
От: сайтове за търговия на едро

Искаш някой да ти каже как точно печели и да ти даде инфо, което струва години усилия и много кеш? Това не е Teenproblem а форум за големи хора. Детските въпроси ги задавай на мама и татко
 
От: От: сайтове за търговия на едро

Искаш някой да ти каже как точно печели и да ти даде инфо, което струва години усилия и много кеш? Това не е Teenproblem а форум за големи хора. Детските въпроси ги задавай на мама и татко
като няма какво да кажеш казах че може и без спам
 
От: сайтове за търговия на едро

Аз не спамя, темата ти е безсмислена :) Успех
темата си ми е много смислена
аз за мене каквто си го знам знам
просто целта е да се помага по някакъв начин
 
От: сайтове за търговия на едро

Не не, не мога да дам какъвто и да е отговор по темата.
Освен да се намеся и Аз с критика. Но интересното тук е че критиката няма да помогне на Автора мисля, като гледам как се подпали вече.

Както ти казаха - Трудно някой ще каже далаверата къде е, трябва сам да я намериш. Да попиташ с директен въпрос също е опит, но не сполучлив, не и в този свят.

Наистина не е трудно както е коментирал колегата по горе.

А за таблети - отказвай се, конкуренцията е жестока, а ако имаш наистина интерес в консуматорската стока (електротехника в случая) ще ти трябват огромни средства...

Доколкото разбирам търсиш стока за Он-лайн търговия, мога да те посъветвам да започнеш да четеш из форума как се прави електронна търговия първо. (Предполагам си нямаш много идея как се прави, като виждам какъв въпрос задаваш и пилееш време за чакане на отговор)
Второто което можеш да свършиш през времето на самоубочението си е да намериш нещо интересно, иновативно и креативно - което ще ти донесе приход.
Да създадеш "стока", или просто да предложиш услуга. С времето нещата се намистат, казвам го защото и аз хукнах буквално към търговията на сляпо - беше донякъде грешка и загуба на време но научих много интересни неща. Изкарах и малко пари същевременно, но Милионер още не съм станал.

Успех в начинанията.


Офтопик:
Ако имаш по целенасочени въпроси - задавай ги в темите които съществуват вече.
Създаването на теми от "зелени" акаунти буквално се счита за Спам, както и всеки твой отговор в нея.
 
От: сайтове за търговия на едро

Не не, не мога да дам какъвто и да е отговор по темата.
Освен да се намеся и Аз с критика. Но интересното тук е че критиката няма да помогне на Автора мисля, като гледам как се подпали вече.

Както ти казаха - Трудно някой ще каже далаверата къде е, трябва сам да я намериш. Да попиташ с директен въпрос също е опит, но не сполучлив, не и в този свят.

Наистина не е трудно както е коментирал колегата по горе.

А за таблети - отказвай се, конкуренцията е жестока, а ако имаш наистина интерес в консуматорската стока (електротехника в случая) ще ти трябват огромни средства...

Доколкото разбирам търсиш стока за Он-лайн търговия, мога да те посъветвам да започнеш да четеш из форума как се прави електронна търговия първо. (Предполагам си нямаш много идея как се прави, като виждам какъв въпрос задаваш и пилееш време за чакане на отговор)
Второто което можеш да свършиш през времето на самоубочението си е да намериш нещо интересно, иновативно и креативно - което ще ти донесе приход.
Да създадеш "стока", или просто да предложиш услуга. С времето нещата се намистат, казвам го защото и аз хукнах буквално към търговията на сляпо - беше донякъде грешка и загуба на време но научих много интересни неща. Изкарах и малко пари същевременно, но Милионер още не съм станал.

Успех в начинанията.


Офтопик:
Ако имаш по целенасочени въпроси - задавай ги в темите които съществуват вече.
Създаването на теми от "зелени" акаунти буквално се счита за Спам, както и всеки твой отговор в нея.
аз в момента си се занимавам с търговията има някакъв успех
просто има мнохо хора който искат да започнат но не може да се намери инфо за тях
в някой от сайтовете от който купувам имам регистрация от 4 години
 
От: сайтове за търговия на едро

аз в момента си се занимавам с търговията има някакъв успех
просто има мнохо хора който искат да започнат но не може да се намери инфо за тях
в някой от сайтовете от който купувам имам регистрация от 4 години

Защо не споделиш тогава твоя опит и да помогнеш на тея хора?
 
От: сайтове за търговия на едро

За електроника най-добрите цени са в Китай. Има много сайтове, който предлагат безплатна доставка и изпращане, като подарък, за да спестиш от ДДС и мито. Най добрия вариант е да пробваш за да разбереш къде ти излиза най изгодно, и дали са коректни.
 
От: сайтове за търговия на едро

какви сайтове, какви чудесии, те хората са го събрали всичко накуп в алибабато и под всяка оферта си се свързваш директно с производителя или търговеца
 

Горе