търся webmaster

viper1

Member
трябва ми уебмастер за направата на сайт елементарен но с хубав дизайн,който ще е с смс система.искам да има и административен панел лесен за работа.искам бърза и експедитивна работа
skype- valentinos1_skype
 
Последно редактирано:
От: търся webmaster

трябва ми уебмастер за направата на сайт елементарен но с хубав дизайн,който ще е с смс система.искам да има и административен панел лесен за работа.искам бърза и експедитивна работа

Скромни изисквания...
Ако бе споменал бюджет, обявата щеше да е доста по-полезна.
 
От: търся webmaster

Ами принципно отговаря на скайп, културно отношение.
Малко се бави, но то нормално с оглед на това че всеки си има задачи.
Предложих му една цена та да видим какво ще реши.
Като цяло човека има нужда от цялостна услуга, т.е. ако може всичко да му се направи от сайт та до SE(L)O и реклама.
Изглежда сериозен, предполагам че ще си плати, но все пак поради липсата на репутация и трейдър имайте си едно на ум :)
 
От: търся webmaster

сайта ми трябва готов до понеделник най-късно! 2-3 страници с хубав дизайн,контролен панел и SEO оптимизация до 200лв.
 
От: търся webmaster

Само туй, не разбрах как ще стане ( и SEO оптимизация до 200лв ) :-o

сайта ми трябва готов до понеделник най-късно! 2-3 страници с хубав дизайн,контролен панел и SEO оптимизация до 200лв.
 
От: търся webmaster

И какво SEO мислиш, че ще получиш за 50лв. , да не говорим, че и цената която остава за сайта си е меко казано смешна, а срока е супер кратък?

без SEO 150лв
 
От: търся webmaster

аз смея да твърдя, че заданието е напълно изпълнимо - току що приключих аналогична поръчка за по малко от 24 часа. под сео не винаги се разбира Х месечна линкбилдинг кампания - има онпейдж сео и първоначален събмит, което ако сайтът е тип фирмена визитка е напълно достатъчно. естествено няма да се ранкнеш за "мебелен магазин" ама ще се ранкнеш за "Мебели от Дичо ООД" и сайтът ще се индексира. аз задание нямам, но съм имал куп поръчки в които хората искат точно това - да положат основата на онлайн представянето на фирмата си, за да могат клиенти и партньори акто търсят фирмата им да ги намират. вече времето ще покаже доколко и дали ще има допълнителна сео работа ,развитие на сайта и тн. уни-уеб - не че не си прав, просто вероятно заданието има съвсем различна цел
 
От: търся webmaster

Ами няма лошо, все-пак, ако има желаещи да започват на мен специално цената ми се струва ниска за изискванията, а и няма кой-знае колко конкретно описание. Защото реално един хубав дизайн принципно само той струва поне 400-500 лева. :)

уни-уеб - не че не си прав, просто вероятно заданието има съвсем различна цел
 
От: търся webmaster

Само туй, не разбрах как ще стане ( и SEO оптимизация до 200лв ) :-o

Възможно е човека да има предвид да се напишат метата-та и събмит в гугъл и още няколко търсачки и директории. В такъв случай, цената е добре.
 
От: търся webmaster

LOCK ! сайта ми е готов.трябва ми много добър програмист.пускам нова тема
 

Горе