уебмастръски чат - webmaster chat

От: уебмастръски чат - webmaster chat

Да, по лична карта. После отиваш в някое чейндж бюро, което работи с WU и си готов. Аз си ги теглех от банка доскоро, но при по-големи суми ми искат много документи да подписвам и хич не ми се разправя, пък и параноята започна да ме гони.
В чейндж бюрото отиваш, теглиш, обменяш и ти е чиста работата.
 
От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Да, по лична карта. После отиваш в някое чейндж бюро, което работи с WU и си готов. Аз си ги теглех от банка доскоро, но при по-големи суми ми искат много документи да подписвам и хич не ми се разправя, пък и параноята започна да ме гони.
В чейндж бюрото отиваш, теглиш, обменяш и ти е чиста работата.

Хуу брат , мерси : ))
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Някой знае ли как вървят цените за трафик от Фейсбук към новинарски сайтове? Вероятно всичко е на договорки, ама сигурно има някакви цени, които могат да послужат за ориентир.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Привет,

Понеже не мога да пускам теми в афилиейт програми форума, а не искам да спамя насам-натам за брой мнения, дали може някой да отвори тема за 2performant, че ми е интересно какво мислите за програмата и дали става за нещо. Както може би някой от вас знаят 2лева си отива и ни подканват да се прехвърлим към румънците от 2перформант.

Поздрави
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Здравейте, да не пускам нова тема реших да драсна тук. Някой има ли програмка, която от снимка да превръща в текст. Знам, че Акробата има такава функция, но е платена, и ако някой я е използвал нека сподели отзив.

благодаря
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Казва се OCR софтуер, има много, потърси в гугъл.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Аз съм ползвал "ABBYY FineReader" преди години, тогава беше най-добрият, сега не знам как са се развили нещата.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Cuneiform е безплатна алтернатива на Finereader с отворен код. Ползвал съм я и върши прилична работа.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

щом хваща руски знае е добре и с българският
 

Горе