Предлагам: (уникална услуга) Положителни ревюта/оценки във FB и Google от РЕАЛНИ профили.

petrov321

Well-Known Member
Рейтинг - 99.3%
141   1   0
Уникална за българския пазар услуга "Публикуване на отзиви и ревюта от реални потребители с техните лични профили във Фейсбук и Гугъл".








IMG_20211113_212558.jpg

След всяка поръчка за FB ревюта/коментари мога да изкарвам подобни скрийншоти.

IMG_2021071.png


Повече от 1000 прегледа на едно ревю


IMG_20210718_182907.png

2021-04-03 12_31_39-водородно почистване варна - Google Maps.png

СКРИЙНШОТИ. Първия се отнася за публикуван отзив в гугъл мапс. Останалите три - за услугата "създаване на активност във ФБ" - и трите платени коментара (оградени в зелено) са получили реакция от реален човек :oops: :oops: :oops:










Много точно и бързо изпълнение на отзивите. Много съм доволен.

Услугата е отлична, а дори не пишем измислени ревюта.

Просто поставяме съобщенията от доволни клиенти, които получаваме на ЛС през фейсбук страницата. Доста клиенти благодарят през чата, но не пишат отзиви. Чрез услугата на колегата изграждаме добър рейтинг с реални отзиви (дори слагаме и негативни, за да се видят слабите ни места като бизнес, няма безгрешни).

Това е най-точният потребител в целия форум! Супер професионално отношение, работата беше свършена много по-добре от очакваното, много съм доволен и бих се доверил отново.

Втора перфектно изпълнена поръчка.Благодаря за съдействието!

Поръчах и останах доволен. Всичко беше както трябва.

Предлагаме следната услуга:

1. Положителни ревюта/коментари/оценки във Фейсбук и Гугъл(отрицателни не се пишат, независимо от предлаганото заплащане).
 

Прикачени файлове

  • IMG_20210718_182907.png
    IMG_20210718_182907.png
    86.8 KB · Преглеждания: 18
  • изтеглен файл.jpeg
    изтеглен файл.jpeg
    15.4 KB · Преглеждания: 878
Последно редактирано:
Колко най-много положителни оценки може да оставите във фейсбук страница и колко струва тази услуга?
 
Привет,
Имам интерес към услугата. Може ли инфо с примери и цени на лс?
Поздрави!
 
Интересува ме,колко FB ревюта може да добавиш и на каква цена. Също и коментари под постове.
Мерси
 
На колегата Петров беше заложена задача за поставяне на положителни ревюта в Гугъл.

Мога да кажа, че ме впечатли със старанието и детайла си към работата. Прие градивно критиката, която му отправих и се получи един много добър резултат.

Съвсем сериозно бих работил отново с него в бъдеще.
 
Възползвах се от услугата ревюта за Фб,стриктно се спази уговореното,супер доволен от свършеното. Ще ползвам и другите ви услуги скоро.Препоръчвам като коректен и отговорен.
 
Аз също имам възможност да оставяне да положителни оценки мога да предложа 30-40-50 колкото желаете :)
 
Колко положителни ревюта можеш да оставиш на страница във фейсбук?
Към този етап разполагам с около 80 човека.
 

Горе