Предлагам: (уникална услуга) Положителни ревюта/оценки във FB и Google от РЕАЛНИ профили.

Писах ви на ЛС.
Значи тъй ще се развиваме? Със 60 години назад?
"Доктор Христов от Варна след дългогодишни изследвания в реномирани лаборатории, успя да открие лек за намаленото зрение, ще хвърлите очилата само след няколко дни".
След това следват около 2000 думи.
Което завършва с купете си този продукт за само 79 лева. Вие сте уникален, не изпукайте тази промоция. Избрахме специално вас за тестово зайче.
 
Ако искаш пиши бълвочи през няколко дни за да ми UP-ваш темата.
Благодаря за безсмислената ти работа!
 
Ако искаш пиши бълвочи през няколко дни за да ми UP-ваш темата.
Благодаря за безсмислената ти работа!
Писна ми от подобни лъжи. Вече не се чувствам толкова толерантен към такива лъжи, макар че ви разбирам тоя приендприемачески дух, баси духа, само измами. Как ви е съвестно да продавате нещо на хора с определен проблем, които им е тежест с такива работи...
 
Бързо и коректно изпълнение на услугата. Препоръвам
 
Тва да си купиш положителни коментари и ревюта не мерише ли малко на измама? Нищо лично към колегата, просто ми е интересно
 
Тва да си купиш положителни коментари и ревюта не мерише ли малко на измама? Нищо лично към колегата, просто ми е интересно
Дори да е измама няма как собственикът на бизнеса да бъде обвинен. А ако конкурент ти поръчва положителни ревюта към твоята страница какво правиш? Нямаш опция да ги изтриеш и така си седят.
 
Възпозлвах се от услугите на колегата и останах доволен, препоръчвам с две ръце.
 
Само аз ли не виждам какви са цените, може ли инфо, преди може да съм питал пак.
 

Горе