яицазимитпо лъгуг - SEO състезание с яица

Pesho1978

Well-Known Member
Никой нище не каза за SEO състезанието с великата дума яицазимитпо лъгуг :) Просто тая дума ме надървя яко, не мога да се сдържа да не наспамя форума...

бтв за повече инфо за състезанието http://webmasterbg.org/index.php?topic=604.0 ако си мислиш че имаш по-голяма... от мойта ела да си ми мерим ;)
 
леле нямам думи :roll:

btw много се посмях на творението ти :)

едит 3: леле кви малоумни идей ми дойдоха в главата, ще зема да се запиша :D
 
MacTeP каза:
Никой нище не каза за SEO състезанието с великата дума яицазимитпо лъгуг :) Просто тая дума ме надървя яко, не мога да се сдържа да не наспамя форума...

бтв за повече инфо за състезанието http://webmasterbg.org/index.php?topic=604.0 ако си мислиш че имаш по-голяма... от мойта ела да си ми мерим ;)


поне в таитъла я добави да ни захапе Гугъл и нас :)

яицазимитпо лъгуг
 
Абе много компетив дума е това. :) Само да кажа и аз нещо по въпроса. Успех на всички участници и като си оптимизират странисите, после дано да им намерят купувачи.:) Аз да попитам какво всъщност са имали предвид с тази дума? Означава ли нещо, защото при произнасянето й се задавям със слунка. :lol:
 
:)

прочетено наопаки е гугъл оптимизация


@MacTeP -бате модерирах те малко че 5 теми малко много залаш на количество :lol: засега не е нужно :) по добре да се заложи на качеството сега си имаш едно линкче от що годе нафърфоркан с киурди текст
 
Re: :)

coolice каза:
прочетено наопаки е гугъл оптимизация


@MacTeP -бате модерирах те малко че 5 теми малко много залаш на количество :lol: засега не е нужно :) по добре да се заложи на качеството сега си имаш едно линкче от що годе нафърфоркан с киурди текст

Нормално, беше ме хванала лигата :) Аз се поизвиних щото верно се бях олял ;)
 
Tsanko каза:
При мен сайта на MacTeP излиза първи при търсене в Гугъл, така че нмирисвам кой ще черпи скоро :)

В google.com ли гледаш? Защото в .bg се въртиме аз, peter и Богомил. Като аз рядко съм на първа позиция, най-чето е окупирана от peter.

btw яицазимитпо лъгуг кърти ;)
 

Горе