Предлагам: АВТОМАТИЧНО ГЕНЕРИРАНИ уникални статии на английски

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Предлагам автоматично генерирани и уникални статии на английски, подходящи за SEO и беклинкове.

Ето възможностите ми:
Статия с избрани от Вас ключови думи на английски, уникална и с до 3 снимки, максимално свързана с ключовите думи и без значение с какъв брой думи.

  • Неограничен брой думи
  • Статията е свързана с тематиката
  • Максимален процент уникалност
  • Не става дума за копирано съдържание и плагиатство - автоматичният генератор замества думите със синоними максимално, за да не се получават такива ситуации. Изреченията имат смисъл.
  • Може да се генерират и до 3 снимки
  • Възможност за страница с библиография в края, за да разберете откъде са взети материалите

Текстът е уникален, защото се взима от много различни източници и думите се заместват със синоними. Софтуерът използва специален механизъм, за да го направи, освен това статията отговаря максимално на темата и "никой не може да си я познае" - гаранция!

FAQ

1. За какво са ми тези статии?
Страхотни са за SEO - публикувате ги по директории, сателитки и каквото се сетите.
2. Мога ли да си ги публикувам на основния сайт?
Няма проблем за мен, както казах, статиите са уникални. Евентуален проблем би бил, че не са особено информативни и интересни. Правилно са написани, няма грешки, има логика абзац с абзац, Вие ще си прецените.
3. Какво става ако не съм доволен?
Генерирам Ви нова статия. Имайте предвид, че ако поръчате статия от 20 000 думи, не може да се очаква от мен да я прочета цялата. Ако не сте доволни, ще пусна нова. За по-малките статии - вниаги ги преглеждам и ако има нещо сам си поправям грешките.
4. До колко статии мога да поръчам?
Колкото искате. Това не е никакъв проблем за мен, колкото е по-голямо количеството, толкова по-малка е цената.
5. Не мога ли да си генерирам статиите сам?
Можете, софтуерът не е моя разработка, но е платен. Не Ви пробутвам разни безплатни инструменти. Имайте предвид, че лицензът струва 1000 лева на година и го няма в zamunda-та.


ЦЕни и покупка - FIVERR


Поздрави!
 
Последно редактирано:
5. Не мога ли да си генерирам статиите сам?
Можете, софтуерът не е моя разработка, но е платен. Не Ви пробутвам разни безплатни инструменти. Имайте предвид, че лицензът струва 1000 лева на година и го няма в zamunda-та.


Кой е тоя софтуер бе кросчо?
 

Горе